راهنمای تخفیف‌های فروشگاه اینترنتی گاج مارکت

 • معرفی تخفیف‌های فروشگاه اینترنتی گاج مارکت

راهنمای تخفیف‌های فروشگاه اینترنتی گاج مارکت

 • تخفیف‌های گاجانه

راهنمای تخفیف‌های فروشگاه اینترنتی گاج مارکت

در بخش گاجانه فروشگاه اینترنتی گاج مارکت، هر روز تعدادی از محصولات مورد نیاز و پر طرفدار تا ۷۰ درصد تخفیف ارائه می‌شوند. محصولات به مدت یک روز (۲۴ ساعت) بر روی سایت قرار دارند. محصولات بخش گاجانه از ساعت ۰۰:۰۱ دقیقه بامداد بر روی سایت قرار می‌گیرند و در ساعت ۲۴ روز بعد تغییر کرده و کالاهای جدید جایگزین آنها می‌شوند.


 • تخفیف‌های گاج باکس 

راهنمای تخفیف‌های فروشگاه اینترنتی گاج مارکت

این بخش مخصوص کتاب‌هایی است که با توجه به تغییر روند آموزشی کشور، در سال بعد تغییرات کلی یا جزئی خواهند داشت. در این بخش از سایت گاج مارکت، کتاب‌های کمک درسی همه پایه‌ها با ۷۰ درصد تخفیف عرضه می‌شوند. این بخش می‌تواند پاسخگوی نیازهای بسیاری از شما دانش‌آموزان عزیز باشد.


 • کد تخفیف

راهنمای تخفیف‌های فروشگاه اینترنتی گاج مارکت

کدهای تخفیف گاج مارکت عددی ۴ رقمی است که می‌بایست پس از انتخاب کالاهایی که شامل آن کد تخفیف می‌شوند به قسمت سبد خرید مراجعه کرده و آن عدد را در باکس کد تخفیف وارد نمایید. این کد در مدت زمان مشخص دارای اعتبار بوده و میزان تخفیف آن نیز متغیر است. البته باید توجه داشته باشید که هر کد تخفیف برای گروه خاصی از کالاها قابل استفاده است. شما با ورود به کانال تلگرام گاج می‌توانید از این کدهای تخفیف و زمان و مقدار تخفیف آن اطلاع پیدا کنید. البته به جز کدهای ارائه شده در کانال تلگرام گاج ، کدهای متنوع دیگری نیز برای کسانی‌که دارای حساب کاربری در سایت‌های Gaj.ir ،driq ، gajmarket هستند پیامک خواهد شد. هم‌چنین با شرکت در مسابقات متنوعی که در کانال تلگرام و اینستاگرام گاج مارکت برگزار می‌شود، کد تخفیف خرید محصولات سایت گاج مارکت به شما اهدا خواهد شد.

کتاب‌ های سیر تا پیاز؛ یک تیر با بیش از سه نشان

 • IQ کارت 

راهنمای تخفیف‌های فروشگاه اینترنتی گاج مارکت

در فروشگاه آنلاین گاج مارکت امکان ویژه‌ای در نظر گرفته شده تا دانش‌آموزان مدارس تیزهوشان (سمپاد) و یا کسانی‌که معدل بالای ۱۸ دارند با ثبت نام در سایت order11.gaj.ir/scholarship و پس از طی کردن مراحل راستی آزمایی آن iq کارت خود را تحویل بگیرند. این کارت حاوی کد ۷ رقمی است که با وارد کردن آن در قسمت کد عضویت حساب کاربری‌تان می‌توانید از ۳۸% تخفیف در نظر گرفته شده برای کتاب‌های گاج بهره‌مند شوید.


 • کد اعضای هیئت علمی

راهنمای تخفیف‌های فروشگاه اینترنتی گاج مارکت

شما دانش‌آموز عزیز می‌توانید با استفاده از کد اعضای هیئت علمی معلم خود و وارد کردن آن در قسمت مشخص شده برای کدهای تخفیف، از ۳۰% تخفیف برای تمام محصولات گاج استفاده نمایید.

2 نظرات
 1. مهدي می گوید

  سلام
  آی کیو کارت چرا برای من ارسال نشد؟
  چگونه به دستم میرسه؟بعد چه مدتی

  1. سحر خلیل زاده می گوید

   سلام دوست عزیز
   لطفا با شماره ۶۴۲۰-۰۲۱ تماس بگیرید و یا شماره تماسی برای ما ارسال کنید تا همکارانمون در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.