نتایج آزمون تیزهوشان ۹۷ اعلام شد

0

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) ۹۷ اعلام شد. این آزمون ۵ مردادماه به صورت هماهنگ کشوری با شرکت بیش از ۲۲۰ هزار داوطلب برگزار شد.

داوطلبانی که در آزمون سنجش هوش تیزهوشان شرکت کرده بودند، می‌توانند با مراجعه به پایگاه hoosh.medu.ir از نتیجه آزمون خود مطلع شوند. لازم به ذکر است تنها مرجعی که نتایج را اعلام می‌کند، همین آدرس اینترنتی است.

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان

  • برای مشاهده نتیجه میبایست با در دست داشتن کد کلی دانش‌آموز و رمز عبور (همگام) به صفحه کاربری مربوطه وارد شوید.
  • پس از وارد کردن این اطلاعات لازم است تا نقش خود و عنوان سازمان را وارد کنید.
  • در صفحه‌ای که نمایش داده خواهد شد، نام و نام خانوادگی، کدملی، جنسیت، تاریخ تولد و همینطور وضعیت قبولی و محل پذیرش دانش‌آموز نشان داده می‌شود.
نتایج آزمون تیزهوشان 97 اعلام شد
نتایج آزمون تیزهوشان ۹۷ اعلام شد

گفتنی است اگر دانش‌آموزی پذیرفته شده باشد و اطلاعات شخصی او در این صفحه نادرست ثبت شده باشد، می‌بایست با شماره پشتیبانی تماس گرفته و نسبت به اصلاح اطلاعات وارد شده اقدام کنند.

بازی‌ های فکری؛ زمینه‌ ساز رشد و تقویت ذهنی کودکان و نوجوانان

نحوه ثبت نام پذیرفته‌شدگان

دانش‌آموزانی که در این آزمون پذیرفته شده باشند می‌توانند به همراه یکی از والدین خود از تاریخ شنبه مورخ ۲۴ شهریورماه، جهت ثبت نام به مدرسه مربوطه مراجعه کنند.

لازم به ذکر است طبق اطلاعیه قبلی مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش،  اگر دانش‌آموزی قبل از اعلام نتایج در مدارس غیر دولتی ثبت‌نام شده باشد، در صورت پذیرش در این مدارس انتقال و جابه‌جایی وی برای خانواده او هیچ هزینه‌ای را دربر نخواهد داشت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.