دین و زندگی کامل کنکور انسانی

دین و زندگی کامل کنکور انسانی سری میکرو طلایی

1

جلد نخست کتاب میکرو طلایی «دین و زندگی کامل کنکور انسانی» به بیان بانک تست این درس برای پایه‌‌های دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌‌ی انسانی پرداخته است. داوطلبان گرامی می‌توانند با تهیه‌ی جلد دوم این کتاب به درس‌نامه و آموزش این مباحث دست پیدا کنند و سپس با بررسی بانک جامع پرسش‌های چهارگزینه‌ای که در جلد پیش رو (جلد۱) بیان شده، آموخته‌های خود را بسنجند. مطالب این کتاب به‌صورت پایه به پایه و درس به درس (و نه موضوع به موضوع) چیدمان شده است. در کتاب حاضر حدود ۴۰۰۰ تست اعم از سراسری و تألیفی بیان شده که به تسلط هر چه بیشتر داوطلبان کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی بر مباحث می‌افزاید. همچنین مؤلفان در این جلد به‌منظور زدودن ابهامات ذهنی داوطلبان، پاسخ‌نامه‌ی تشریحی تمامی سؤالات را بیان کرده‌اند.

کتاب پیش رو با همکاری مشترک علیرضا دلشاد، علی‌اکبر آخوندی و محسن کلهری در ۵۹۲ صفحه گردآوری شده و انتشارات بین‌المللی گاج نیز آن را به چاپ رسانده است. از ویژگی‌های این کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دربردارنده‌ی مباحث دین و زندگی دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌‌ی انسانی
  • ارائه‌ی حدود ۴۰۰۰ تست کنکور و تالیفی همراه با پاسخ‌نامه‌ی تشریحی
  • بیان نکات چالشی کتاب درسی
  • ارائه‌ی درس‌نامه‌های جامع با بررسی خط به خط کتاب درسی در جلد مکمل (جلد۲)همه چیز راجب کتاب های میکرو طلایی گاج بدانید، برای مطالعه بر روی لینک زیر کیلیک کنید

چگونه مهارت شنیداری خود را در یادگیری زبان انگلیسی تقویت کنیم؟
1 نظر
  1. آرین می گوید

    لطفا ریاضی کامل انسانی هم منتشر کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.