آزمون‌های بین‌المللی زبان از فردا برگزار می‌شود

0

به گزارش گاج مگ، از سازمان سنجش آموزش کشور، بر اساس هماهنگی به عمل ­آمده با موسسات ETS و IDP، تمام آزمون­‌های TOEFL, GRE General, GRE Subject, IELTS, Life Skills, UKVI از ۲۱ ماه مه ۲۰۲۰ برابر با اول خرداد ماه ۱۳۹۹ به بعد مطابق برنامه‌های زمانی اعلام شده در زمان ثبت‌نام متقاضیان، برگزار می­‌شود.

موسسات برگزار کننده آزمون­‌های مذکور در ایران ملزم به رعایت فاصله­ گذاری هوشمند و رعایت پروتکل­‌های بهداشتی هستند. همچنین پیش­‌بینی های لازم را برای تهیه ماسک و دستکش برای داوطلبان این آزمون­‌ها انجام خواهند داد.

سازمان سنجش آموزش کشور خطاب به داوطلبان تاکید کرد که همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر (گذرنامه و کارت ملی) و رعایت تمامی اصول بهداشتی برای آن‌ها الزامی است؛ در غیر این صورت از ورود آنان به جلسه آزمون جلوگیری خواهد شد.

علاوه بر این، هماهنگی­‌های لازم مبنی بر لغو یا جابه‌جایی آزمون بدون دریافت هزینه از داوطلبانی که در این آزمون­‌ها ثبت نام کرده‌اند با موسسات مذکور انجام گرفته است.

لازم به ذکر است به علت شیوع ویروس کرونا، برگزاری این آزمون‌های بین‌المللی در ماه‌های اسفند ۹۸، فروردین و اردیبهشت ۹۹ لغو شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.