آموزش مهارت‌ها به دانش‌آموزان با نیازهای ویژه

0
به گزارش گاج مگ، از مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش، وزیر آموزش و پرورش در سی‌ودومین شورای سازمان آموزش و پرورش استثنایی برآموزش مهارت‌ها به دانش‌آموزان با نیازهای ویژه تاکید کرد.

محسن حاجی میرزایی همچنین اظهار‌کرد: در این جلسه با ارائه گزارش عملکرد سازمان آموزش و پرورش استثنایی تصویر خوبی از اقدامات سازمان منعکس شد که معطوف به اهداف و برنامه‌های اصلی سازمان بود.

وی افزود: بسته‌های تحولی درنظر گرفته شده، جهت‌گیری‌های روشنی به سمت هدف‌های روشن و مشخص دارد و اجرای آ‌ن‌ها تحولات خوبی در آموزش کودکان با نیازهای ویژه به همراه دارد.

وزیر آموزش و پرورش با بیان این که سیاست تلفیقی طرح خوبی است که دانش‌آموزان با نیازهای ویژه را برای حضور در اجتماع آماده می‌کند، گفت: طرح مهارت‌آموزی در مدارس استثنایی که ریاست محترم جمهوری نیز بارها بر اجرای آن تاکید کرده‌اند مورد توجه قرار گیرد و پیگیری شود.

حاجی میرزایی تصریح کرد: طرح غربالگری و سنجش نوآموزان در بدو دبستان طرحی مدرن و با ارزش است و البته امسال با توجه به شرایط شیوع کرونا با یک ماه تأخیر برگزار می‌شود.

وی افزود: لازم است با تعامل و ارتباطات، فضای مناسب‌تری برای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه فراهم کنیم تا خاطر خانواده‌ها جمع باشد که فرزندشان از خدمات آموزشی و پرورشی خوبی برخوردار هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.