اندروید را در منزل یاد بگیریم

0

در دنیای امروز که کامپیوتر و تکنولوژی آنچنان در زندگی‌ها نفوذ کرده که حرف اول را می‌زند، افرادی که علمی در این زمینه نداشته باشند و یا علم خود را به روز نکنند به نوعی بی‌سواد محسوب می‌شوند.

شاید بیشتر افراد بتوانند از گوشی‌های موبایل، تبلت و کامپیوتر در حد رفع نیازهای روزمره استفاده کنند، اما برای برقراری ارتباط بهتر با دنیای وابسته به تکنولوژی امروز، یادگیری دانش برنامه‌نویسی و صحبت به زبان کامپیوتر الزامی است. برنامه‌نویسی به شما یاد می‌دهد چگونه فکر کنید، ذهن خود را برای تجزیه و تحلیل آماده کنید، بهترین راه‌حل ممکن را پیدا کنید و در نهایت ایده خود را پیاده‌سازی کنید.

شما بر اساس هدفی که دارید می‌توانید از میان زبان‌های برنامه نویسی، زبان مورد نظرتان را انتخاب کنید. در حال حاضر بسیاری از گوشی‌های هوشمند از سیستم عامل اندروید بهره می‌برند و اغلب کمپانی‌های تولیدکننده نیز بر روی این سیستم عامل تمرکز کرده‌اند؛ پس بهتر است ابتدای راه برنامه‌نویسی، روی اندروید تمرکز کنید. برای برنامه‌نویسی اندروید باید اطلاعات مختصری در خصوص زبان برنامه‌نویسی جاوا داشته باشید؛ زیرا اندروید بر پایه جاوا ساخته شده است. همین که اطلاعات اندکی درباره‌ شیوه کدنویسی جاوا داشته باشید برای شروع برنامه‌نویسی اندروید کافی است.

برنامه‌نویسی اندروید از آن دسته زبان‌هایی است که برای طراحی اپلیکیشن‌ها کاربرد دارد و شما با مهارت در آن می‌توانید مسیر خود را با دانلود SDK و JDK آغاز کنید و سپس با ساخت و طراحی اپلیکیشینی پر محتوا به پیشرفت خود ادامه دهید تا در نهایت بتوانید آن را در  Google Play Storeمنتشر کرده و علاوه بر این درآمد خوبی نیز کسب کنید. (برنامه‌نویسی در جهان جزو معتبرترین و پردرآمدترین مشاغل دنیا است). برای یادگیری اندروید نیازی به هزینه گزاف و شرکت در کلاس‌های گوناگون نیست، بلکه از طریق مطالعه کتاب‌های آموزش اندروید می‌توانید نیاز خود را برطرف کنید.

یکی از کتاب‌های خوب در زمینه آموزش اندروید “برنامه‌نویسی اندروید” است که به شما کمک می‌کند تا با شیوه‌های تبدیل کردن اپلیکیشن‌های متوسط به عالی و طراحی رابط‌های گرافیکی کاربرپسند آشنا شوید. وقتی که در مباحث اولیه مهارت پیدا کنید، هیچ‌چیز جلودارتان نخواهد بود.

کتاب حاضر موارد زیر را ارائه می‌دهد:

  • توصیه‌هایی در مورد تنظیمات اطلاعات ورودی کاربر
  • تفاوت‌های میان طراحی اپلیکیشن‌های تلفنی و تبلتی
  • راه‌های فرار از تله‌های رایج

در پایان باید بگوییم برای یادگیری اندروید نیازی نیست نابغه باشید، فقط با کمی تلاش و علاقه به مقصود خود می‌رسید.

خرید کتاب برنامه نویسی اندروید سری دامیز با تخفیف ویژه، کلیک کنید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.