اولویت ثبت‌نام در مدارس پرطرفدار با چه کسانی است؟

0

به گزارش گاج مگ، به نقل از خبرگزاری ایسنا، رضوان حکیم زاده که در برنامه‌ای تلویزیونی صحبت می‌کرد، دربارۀ مدارس دولتی که تقاضا برای ثبت‌نام در آن‌ها بالاست، گفت: مدارسی ممکن است پرطرفدار باشند که اگر دولتی باشد و داوطلبی در محدودۀ ثبت‌نام آن‌ها باشد، باید آن داوطلب را ثبت‌نام کنند و نمی‌توانند دریافت وجه را به عنوان شرط ثبت‌نام بگذارند، اما اگر خانواده‌ها نیز به دلیل کیفیت مدارس علاقه‌مند باشند تا برای فعالیت‌هایی که انجام می‌دهند مبلغی را به مدارس بپردازند، این کار باید به صورت داوطلبانه باشد.

معاون وزیر آموزش و پرورش همچنین تاکید کرد که الزام خانواده‌ها و شرط گذاشتن برای ثبت‌نام در مدارس پرطرفدار برای پرداخت شهریه مطابق دستورالعمل‌های ارسالی نیست و اگر مواردی از این دست وجود دارد، خانواده‌ها می‌توانند آن را به مرکز رسیدگی به عملکرد و شکایات وزارت آموزش و پرورش گزارش دهند تا به آن رسیدگی شود.

به گفتۀ وی، در این راستا افراد می‌توانند به سایت وزارت آموزش و پرورش مراجعه و به قسمت مرکز ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وارد شده و شکایت خود را ثبت کنند، پس از آن به آن‌ها کد رهگیری داده می‌شود و می‌توانند موضوع را پیگیری کنند.

حکیم زاده افزود: ما نیز از جانب خود به عنوان ستاد ثبت‌نام هم در وزارتخانه و هم در استان تهران و در مناطق آموزش و پرورش پیگیر این موضوع هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.