انتخاب رشته‌ای هوشمندانه با گاج

1

با اعلام نتایج اولیه کنکور، حاصل تلاش‌هایتان‌‌ را در سال‌های گذشته گرفته و اکنون در برهه زمانی حساسی قرار گرفته‌اید که سرانجام آینده شما را تعیین خواهد کرد. در حال حاضر با انتخاب رشته‌ اصولی و صحیح شغل آینده، افرادی که در دانشگاه ملاقات خواهید کرد و بسیاری از اتفاقات موثر در زندگی‌تان را رقم خواهید زد.

برای بهترین و هوشمندانه‌‎ترین انتخاب، تنها نیستید! گروه آموزشی جوکار (انتشارات بین‌المللی گاج، گاج‌مارکت و گاج‌مگ) با بهترین روش‌ها و ابزارها، دوشادوش در کنارتان خواهد بود و در این مسیر یاری‌تان خواهد کرد.

شاید یکی از مواردی که دید بهتری به پیش‌بینی قبولی‌ شما می‌دهد، مشاهده نتایج افرادی است که در سال‌های قبل با رتبه خوب در کنکور پذیرفته شده‌ و نمره و درصدی شبیه به کارنامه شما داشته‌اند. نرم‌افزار تخمین رتبه گاج با کاربری آسان جزو بی‌نظیرترین و به‌روز‌ترین نرم‌افزار‌های انتخاب رشته در حال حاضر است که به جهت کمک در انتخاب بهترین رشته و دانشگاه، دانش‌آموزان عزیز را یاری خواهد کرد. برای استفاده از این برنامه کاملا رایگان، کافی است تا با وارد کردن نام و شماره تماس خود کد فعال‌سازی دریافت کنید، سپس با وارد نمودن منطقه سهمیه خود و درصدهای موجود در کنکور می‌توانید رتبه‌های مشابه سال گذشته، همچنین رشته و دانشگاه‌هایی که افراد دیگر پذیرفته شده‌اند، مشاهده کنید.

دو هدیه ارزشمند گاج برای انتخاب رشته‌ای هوشمندانه
دو هدیه ارزشمند گاج برای انتخاب رشته‌ای هوشمندانه

کتاب «گزینه درست را انتخاب کن-راهنمای انتخاب رشته» این انتشارات، بخش دیگری است که به مانند مشاوری با تخصص کامل هر آنچه که لازم است درباره کنکور بدانید در اختیارتان می‌گذارد. کتاب با تلاش‌های شبانه‌روزی متخصصان باتجربه این حوزه، در عین سادگی و قابل فهم بودن به جامع‌ترین شکل ممکن تمام سوالات شما را درباره انتخاب رشته پاسخ می‌دهد. این کتاب به طور کاربردی موارد زیر را ارائه می‌دهد:

 • اهمیت انتخاب رشته و پارامترهای موثر بر آن (اثرات انتخاب‌ رشته درست یا نادرست بر زندگی)
 • تیپ‌شناسی شخصیتی (تست‌های شخصیتی‌ای که شما را در انتخاب رشته سازگار با شخصیت‌تان یاری می‌دهد.)
 • توضیحات کارنامه کنکور سراسری (بررسی و توضیح تمام بخش‌های کارنامه کنکور)
 • توضیحات دفترچه کنکور سراسری (بررسی و تخلیص دفترچه راهنمای انتخاب رشته سازمان سنجش)
 • توضیحات رشته‌های دانشگاهی (بررسی به تفکیک تمام رشته‌های گروه‌های آزمایشی تجربی، ریاضی، انسانی، هنر، زبان و رشته‌های مشترک)
 • رتبه‌های کنکور سراسری (جداول قبولی رتبه‌های مناطق مختلف سهمیه به تفکیک رشته‌های مختلف)
 • منطق انتخاب رشته (مراحل انتخاب رشته از مرحله اول تا آخر)
 • پیوست آزمون شخصیتیMBTI (تحلیل تیپ‌های شخصیتی به همراه پاسخ)

خبر خوش به شما دانش‌آموزان و داوطلبان گرامی:

شما می‌توانید فایل این کتاب را به صورت رایگان از سایت گاج دریافت و از آن استفاده کنید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

بخش دیگری که می‌تواند در فرایند انتخاب رشته شما را یاری کند، کمپین بزن به هدف گاج‌مگ است. در این کمپین با معرفی رشته‌های دانشگاهی و برترین دانشگاه‌های ایران، سعی شده تا شما دید کاملی از دانشگاه‌های برتر داشته باشید. در معرفی هر رشته، توانایی‌های مورد نیاز، بازار کار، برترین دانشگاه‌های هر رشته و … بررسی شده است. در معرفی هر دانشگاه علاوه بر تاریخچه دانشکده‌ها، رشته‌های ارائه شده، امکانات، رتبه‌بندی و … بیان شده است. برای مشاهده این کمپین اینجا کلیک کنید.

معرفی رشته‌ها و دانشگاه‌های ایران
معرفی رشته‌ها و دانشگاه‌های ایران

هنوز تمام نشده است!

علاوه بر موارد ذکر شده، صفر تا صد انتخاب رشته را از زبان مشاور برتر تحصیلی و کنکور؛ آقای دکتر حبیب میدانچی بشنوید. از روز شنبه ۱۱ مرداد تا پایان مهلت انتخاب رشته، در لایو اینستاگرام گاج‌مارکت به بررسی تمام نکات انتخاب رشته‌ای هوشمندانه خواهیم پرداخت. همچنین برای یافتن پاسخ تمام ابهامات، کافیست تا سوالات خود را در بخش دیدگاه‌های گاج‌مگ یا کامنت پست‌های مرتبط در اینستاگرام گاج‌مارکت بنویسید تا در قسمت بعدی لایو اینستاگرام گاج‌مارکت به آن‌ها پاسخ داده شود.

 

1 نظر
 1. سام می گوید

  سلام خسته نباشید. رشته “جامعه شناسی” انسانی رو اضافه کنید…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.