برنامه‌ریزی شخصی

0

تاکنون چند بار برای خود برنامه‌ریزی کرده‌اید و زمان کمی به آن پایبند بودید؟

در برنامه‌ریزی که هر هفته برای شما انجام می‌شود، مشاوران تحصیلی گاج فاکتورهایی مثل سرعت مطالعه، تمرکز، حجم تکالیف مدرسه، ساعت مطالعۀ شما، برنامه‌های آزمون‌ها وغیره را در نظر می‌گیرند تا برنامۀ شما به صورت کاملا اختصاصی باشد و شما بتوانید در ایده‌آل‌ترین حالت ممکن برنامه را اجرا کنید و درس بخوانید.

در مشاورۀ تحصیلی خصوصی گاج، برنامۀ از پیش تعیین شده‌ای وجود ندارد و هر دانش‌آموز بر اساس نقاط قوت و ضعف خودش برنامه‌ای جداگانه خواهد داشت.

یعنی شما برنامۀ شخصی خودتان را تحویل می‌گیرید و کاری که برای یک هفته از شما خواسته می‌شود بر اساس توانایی و پتانسیل خودتان هست.

این مسئله یکی از مهم‌ترین عوامل رشد دانش‌آموزان است. چرا که باعث می‌شود دانش‌آموز فقط با خودش و شرایط خودش مقایسه شود و باعث می‌شود در طول چند هفته سرعت و ساعت مطالعاتی دانش‌آموز افزایش پیدا کند.

آزمون‌های شخصی در مشاورۀ تحصیلی گاج

شما به یک نظارت تخصصی نیاز دارید! هنر مشاوران گاج برنامه‌دادن نیست، بلکه برنامه پس گرفتن است. در دپارتمان گاج با پایش تکالیف و گرفتن امتحاناتی که براساس شما طراحی شده، شما را در اجرای برنامه‌های درسی تا رسیدن به هدف و موفقیت یاری می‌کنیم.

تحقیقات هاوثرن ثابت کرده است هرچقدر بررسی و پایش در برنامه بیشتر باشد، ارادۀ انجام آن برنامه هم بیشتر می‌شود.

عمل پایش در مشاورۀ تحصیلی خصوصی گاج به صورت دقیق و اختصاصی انجام خواهد شد و دانش‌آموزان قبل از جلسه با مشاور تحصیلی از برنامۀ هفتۀ گذشته آزمون خواهند داد و بعد مجوز شروع جلسات بعدی مشاوره داده می‌شود.

اکثر دانش‌آموزان فکر می‌کنند که مطالعۀ خوبی در طول هفته داشته‌اند. مشاور تحصیلی شما با گرفتن آزمون‌های متعدد، نقاط ضعف و قوت شما را بررسی می‌کند. این تجزیه و تحلیل مشاوران تحصیلی باعث می‌شود در طول هفتۀ آینده عملکرد بهتر و منظم‌تری داشته باشید.

برای ثبت‌نام در آزمون‌های سراسری گاج کلیک کنید


گردآوری: شادی حیدری نژاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.