به‌روزرسانی‌های جدید پیام‌رسان‌های پرطرفدار اجتماعی

0

اخبار به‌روزرسانی‌های جدید پیام‌رسان‌های این هفته را با یک خبر خوب از توییتر شروع می‌کنیم. توییتر دوباره بررسی درخواست‌های تیک آبی که از سال ۲۰۱۷ به تعویق انداخته بود را به جریان انداخته است.

تا آپدیت‌های جدید شبکه‌های محبوب را اعلام نکردیم باید بگوییم فیس‌بوک در حال تست یک ابزار ایمیل مارکتینگ است که به کمک آن می‌توانید لیست ایمیل‌های مورد نظرتان را آپلود کنید و به صورت گروهی ایمیل ارسال کنید.

تلگرام هم این هفته با آپدیت جدید خود که امکان ادیت بیشتر برای تصاویر، افزودن متن یا استیکر به ویدئوها و افزایش سرعت لود شدن گیف‌ها‌ ارائه داده است همه کاربران خود را شگفت زده کرد.

اگر از به‌روزرسانی‌های جدید جذاب اینستاگرام هم در این هفته بخواهیم بگوییم، باید بدانید که از این پس امکان دیدن تمام پست‌های اخیر در قسمت Home است.

پیشنهاد گاج مگ: رقابت شبکه‌های اجتماعی

از این پس شما با این آپدیت جدید صفحه‌ای را مشاهده می‌کنید که شامل گزینه‌های suggested و older است؛ و به این ترتیب شما می‌توانید بین پست‌های پیشنهادی برای فالو کردن و یا پست‌های قدیمی‌تر انتخاب داشته باشید.

از آن جایی که اینستاگرام بسیار روحیه حما‌یتگری نسبت به کاربران خود دارد به صورت رسمی اعلام کرده است که به زودی وب‌سایت‌ها موظفند برای استفاده از‌ محتواهای موجود در اینستاگرام از خالقان محتوا اجازه بگیرند!

به‌روزرسانی داغ این هفته هم به آپدیت داخلی یکی از سایت‌های داخلی یعنی آپارات تعلق می‌گیرد.

کاربران آپارات خبر خوب این است که مدل درآمدی این سایت به سمت نرخ تعامل دو طرفه تغییر خواهد کرد. به این صورت حداقل ۵٠٪؜ از درآمد نمایش تبلیغات به فرد تولیدکنندۀ محتوا تعلق می‌گیرد.

در کامنت داغ این هفته هم باید بگوییم که کاربر دوستی این پیام‌رسان‌ها تا این حد خارج از تصور ما بوده و امیدواریم در جهت جذب کاربران بیشتر شاهد اتفاقات بهتری در این شبکه‌ها باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.