تاریخ ساخت اسپین‌آف سریال بازی تاج و تخت مشخص شد

0

طبق اعلام شبکه HBO سریال بازی تاج و تخت به زودی به خانه‌های هواداران باز خواهد گشت. در سالی که گذشت اخبار ضد و نقیضی توسط شبکه HBO در باب اسپین‌آف‌ها، محوریت داستان و تعداد آنها مطرح بوده است. از ۵ اسپین‌آف مطرح شده در ماه گذشته شبکه HBO رسما ساخت اولین اسپین‌آف دنیای بازی تاج و تخت را تأیید کرد. این اسپین‌آف بدون نام، توسط «جرج آر آر مارتین» و «جین گلدمن» به رشته تحریر درآمده و به گذشته‌های دور دنیای وستروس می‌پردازد. طبق اعلام شبکه HBO در ماه اکتبر (مهر یا آبان ۱۳۹۷) سال جاری شاهد شروع فیلم‌برداری و ساخت اولین اسپین‌آف سریال دوست داشتنی بازی تاج و تخت در شهر بلفست؛ جایی که بیشتر قسمت‌های سریال اصلی آنجا فیلم‌برداری شده، خواهیم بود. کارکنان استودیو Paint Hall شهر بلفست پس از انتشار خبر شروع ساخت اسپین‌آف در ماه اکتبر در پیامی خوشحالی خود را از شنیدن این خبر اعلام کردند.

“این یک خبر خارق‌العاده برای همه‌ اعضای استودیو است، از بازیگران و تیم تولید گرفته تا افرادی که برای سرویس‌های خدماتی در استودیو فعالیت می‌کنند.”

تاریخ ساخت اسپین‌آف سریال بازی تاج و تخت مشخص شد

فصل هشتم و پایانی سریال چند روز پیش پایان یافت. این فصل احتمالا در تابستان ۲۰۱۹ پخش خواهد شد و دارای ۶ قسمت با مدت زمان نسبتا طولانی خواهد بود. با پایان یافتن مراحل فیلم‌برداری سریال بازی تاج و تخت، حال شبکه HBO با خیال آسوده می‌تواند برای شروع تولید اولین اسپین‌آف سریال برنامه‌ریزی‌های مناسب و طولانی مدتی انجام دهد. داستان اسپین‌آف اتفاقات هزاران سال پیش از وقایع سریال اصلی را روایت می‌کند. هنوز عنوان دقیقی برای این اسپین‌آف انتخاب نشده است. اما طبق گفته «جرج آر آر مارتین» عنوان مدنظر او «Game of Thrones: The Long Night» نام دارد. البته تصمیم نهایی در مورد عنوان سریال به عهده سازندگان و تهیه‌کنندگان آن خواهد بود. تاکنون تنها اطلاعات منتشر شده از اسپین‌آف، گروه جدید بازیگری، خط داستان سریال و تاریخ شروع ساخت آن است. باید منتظر بود و دید در روزها و ماه‌های آینده چه اطلاعاتی از این اسپین‌آف مورد انتظار منتشر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.