تمهیدات اورژانس تهران برای برگزاری کنکور ۹۹

0

به گزارش گاج مگ، به نقل از خبرگزاری ایسنا، سیدرضا معتمدی با اشاره به لزوم رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی توسط مسئولان برگزاری کنکور، داوطلبان و خانواده‌های آنان اعلام کرد: مرکز اورژانس تهران برای روزهای برگزاری کنکور امسال تمهیدات گسترده‌ای در نظر گرفته است.

معاون فنی و عملیات مرکز اورژانس تهران گفت: به منظور ارائۀ خدمات بهتر به شهروندان ضمن آماده باش کامل تمام پایگاه‌های این مرکز، نیروهای اورژانس در دانشگاه آزاد اسلامشهر، دانشگاه الزهرا(س)، دانشگاه آزاد سوهانک، مصلی امام خمینی(ره) و دانشگاه علم و صنعت مستقر هستند.

بر اساس گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس تهران، دکتر معتمدی رعایت نکات بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی را ضامن سلامتی دانست و افزود: همۀ داوطلبان از ماسک استفاده کنند و با دوستان خود در محل برگزاری کنکور از راه دور احوالپرسی کنند و خانواده‌های دواطلبان نیز از هرگونه تجمع در قسمت ورودی و خروجی پرهیز کنند.

معاون فنی و عملیات مرکز اورژانس تهران در پایان گفت: شهروندان گرامی در صورت درخواست هرگونه خدمات احتمالی ضمن امکان تماس با شماره ۱۱۵، به اکیپ‌های مستقر در محل برگزاری کنکور مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.