تناسب اندام با کتاب‌های دامیز

0

اگر مشغله‌های روزمره نمی‌گذارد به باشگاه ورزشی بروید، اگر گرمای تابستان شما را از ورزش کردن باز داشته و اگر مایل به هزینه کردن برای باشگاه‌های ورزشی نیستید، دلیلی نمی‌شود که به تناسب اندام خود اهمیت ندهید. تمام بهانه‌ها را کنار بگذارید و در منزل ورزش کنید. برای خود برنامه‌ریزی داشته باشید و با ورزش و رژیم غذایی مناسب به اندام ایده‌آل خود برسید. مزیت‌های ورزش در منزل اگر از ورزش کردن در باشگاه‌ها بیشتر نباشد، کمتر نیست. مهم‌ترین نکته ورزش در منزل صرفه‌جویی در وقت است. ورزش در منزل مانند باشگاهی است که همیشه باز است و هرگاه شما بخواهید، می‌توانید بدون محدودیت زمان تمرینات ورزشی خود را انجام دهید. شاید با خود بگویید خانه امکانات ورزشی باشگاه را ندارد یا اینکه ورزش به صورت گروهی بازدهی بهتری دارد، اما باید بگوییم کتاب تناسب اندام دامیز  بر اساس تازه‌ترین دستاوردهای علمی و توصیه‌های کارشناسان برای تقویت و بهبود تناسب اندام، اهدافی واقع‌بینانه را در این مسیر تعیین می‌کند و می‌توانید از تمرین‌های جسمانی روزانه بیشترین بهره را ببرید. روش‌های ثبت سوابق تمرین‌های جسمانی را یاد بگیرید، شیوه‌ تمرین‌های روزانه خود را تغییر دهید و مهارت‌های سودمندی را فرا گیرید.

برای رسیدن به اندام مورد نظرتان فقط ورزش کردن کافی نیست، بلکه در کنار آن رعایت رژیم غذایی مناسب ضروری است. کتاب رژیم جی‌ ‌ال با معرفی روش‌های مناسب شما را در رسیدن به وزن ایده‌آل‌تان و همچنین داشتن بدنی سالم راهنمایی می‌کند. در واقع این کتاب بر اساس اندازه‌گیری گلوکز مصرفی، اعتیاد به مصرف مواد قندی را کاهش می‌دهد و با ارائه‌ برنامه‌ای صحیح باعث می‌شود تا وزن‌تان را کاهش دهید و بتوانید ضمن حفظ سلامتی بدن این وضعیت را مادام‌‌العمر حفظ کنید. در این کتاب علاوه بر برنامه‌های رژیمی، دستور غذایی آسان با استفاده از مواد غذایی مناسب راهنمای شما خواهد بود. کتاب حاضر تضمین می‌کند که شما پس از ۱۵ روز رعایت دستورات کتاب، احساس شادابی و سرزندگی بیشتری خواهید داشت و برای ادامه‌ این مسیر مشتاق خواهید بود. کتاب پیش رو راهکارهایی جهت کنترل اشتها، حفظ کربوهیدرات در برنامه غذایی و تنظیم قند خون ارائه می‌دهد.

یکی دیگر از کتاب‌های فوق‌العاده‌ای که در زمینه‌ تناسب اندام به شما پیشنهاد می‌کنیم کتاب رژیم‌های پرهیزی دامیز است. این کتاب علاوه بر ارائه‌ انواع رژیم‌های پرهیزی به افزایش انرژی شما و مبارزه با پیری کمک می‌کند. ابتدا برای آنکه جهت اجرای دستور‌العمل‌های کتاب آماده باشید به شما می‌گوید که برای شروع به چه چیزهایی نیاز دارید و چه چیزهایی را باید کنار بگذارید. به شما می‌گوید رژیم‌‌های پرهیزی چیست و چرا بهترین چربی‌سوزهای طبیعی هستند، سپس تمرین‌های کاربردی برای ماهیچه‌سازی و افزایش کارایی اندام‌های بدن معرفی می‌کند. این کتاب هرآنچه که باید درباره‌ رژیم‌ پنج به دو، پرهیز دوره‌ای، رژیم مبارز و پرهیز خرد بدانید، برایتان توضیح می‌دهد. در کتاب رژیم‌های پرهیزی با راه‌های غلبه بر گرسنگی، رعایت اصول غذایی و ارتباطی که میان پرهیز و ورزش وجود دارد، آشنا خواهید شد.

خرید کتاب های دامیز مناسب برای تناسب اندام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.