ثبت‌نام سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو تا ۳۱ تیر

0

به گزارش گاج مگ، به نقل از خبرگزاری ایلنا،‌ ثبت‌نام سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو که از ۲۱ تا ۲۴ مهرماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد، آغاز شد و در آن فعالان این حوزۀ فناوری در بخش‌هایی نظیر “سازندگان تجهیزات”، “خودرو”، “آب و محیط‌ زیست”، “بهداشت و سلامت”، “ساختمان”، “کشاورزی و بسته‌بندی”، “نانومواد”، “نساجی”، “نفت و صنایع وابسته”، “بازرگانی”، “مشاوره‌ای_خدماتی و کارگزاران خدمات فناوری” و “بخش بین‌الملل”حضور دارند.

در این نمایشگاه همچنین آزمایشگاه‌ها، دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد و نهادهای ترویجی از قبیل باشگاه دانش‌آموزی، انجمن‌های دانشگاهی و شرکت‌های آموزشی محصولات و دستاوردهای خود را در حوزه‌های مرتبط با نانو ارائه خواهند کرد.

برگزاری مراسم افتتاحیه و تقدیر از برترین‌های حوزه‌های مختلف فناوری نانو از برنامه‌های روز اول این نمایشگاه است. برگزاری نشست‌های تخصصی، کارگاه‌ها با موضوعات مختلف و نیز برگزاری گفتمان در حوزۀ تجاری‌سازی در مرکز سالن خلیج‌فارس برای شرکت‌های فعال در حوزۀ نانو برای ارائه و معرفی محصولات و فناوری با عنوان نانوگپ از دیگر برنامه‌های جنبی این رویداد است.

غرفه نانومچ نیز با طرح‌های آماده سرمایه‌گذاری و بخش دستاوردهای دانشگاهی به ارائۀ پایان‌نامه‌های موفق و طرح‌های خلاقانه حوزۀ فناوری نانو خواهد پرداخت.

شبکه تبادل فناوری از بخش‌های دیگر این نمایشگاه خواهد بود، این شبکه با هدف رفع نیازهای صنعتی با تکیه بر فناوری‌های داخلی، چالش نوآوری و فناوری از طریق حل مشکلات فناورانه با رویکرد نوآوری و فراخوان آن‌ها شکل گرفته است.

نهادهای ترویجی و گسترش فناوری نانو، کارگزاران خدمات تجاری‌سازی و صادرات محصولات دانش‌بنیان و صندوق‌های حمایتی از شرکت‌های فعال در حوزۀ دانش‌بنیان از بخش‌های دیگر این نمایشگاه است.

شبکه راهبردی آزمایشگاهی نیز آزمایشگاه‌های عضو را در پاویونی مشترک گردهم خواهد آورد.

بر اساس اعلام ستاد نانو، ثبت‌نام در این نمایشگاه به صورت اینترنتی بوده و از طریق وب‌سایت نمایشگاه به آدرس FESTIVAL.NANO.IR در دسترس است. مهلت ثبت‌نام در این نمایشگاه ۳۱ تیرماه جاری تعیین شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.