جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند

جدیدترین فهرست هفتگی کتاب‌های پرفروش داستانی نشریه نیویورک‌تایمز با صدرنشینی رمان «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» منتشر شد.

0

رمان «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته «دلیا اوئنز» که در اغلب هفته‌های گذشته در رتبه نخست قرار گرفته بود همچنان با گذشت ۸۴ هفته صدرنشین فهرست پرفروش‌های داستانی جلد سخت این نشریه است.

این رمان که نخستین تجربه داستان‌نویسی «اوئنز» محسوب می‌شود، داستان دختری به نام «کیا» و حوادث پیچیده‌ای را که به دنبال کشف جنازه مرد جوانی در شهر محل زندگی این دختر مشهور به «دختر مرداب» به وقوع می‌پیوندد روایت می‌کند.

 

معرفی صد کتابی که پیش از مرگ باید بخوانید. کلیک کنید.

رمان «غبار آمریکایی» به قلم «جنین کامینز»‌ نیز پس از گذشت ۱۲ هفته از حضور در این فهرست، در جایگاه دوم دیده می‌شود. این رمان داستان یک کتاب‌فروش اهل مکزیک را روایت می‌کند که پس از تعقیب شدن توسط یک باند خلافکار به همراه فرزندش از مکزیک به سمت مرز ایالات‌ متحده فرار می‌کند.

«پسری از جنگل» نوشته «هارلن کوبن» پس از گذشت چهار هفته حضور در این فهرست در رتبه سوم قرار گرفته است. در این رمان داستان گم شدن یک دختر و کارآگاه خصوصی‌ای را که برای پیدا کردن او از خاطرات کودکی‌اش کمک می‌گیرد می‌خوانید.

رمان «در کنار جاده» نوشته «آن تایلر» نویسنده آمریکایی که این هفته در جایگاه چهارم قرار گرفته، تنها اثر تازه‌وارد این فهرست محسوب می‌شود.

«بیمار ساکت» اثر «آلکس میشائیلایدز»‌ نیز که در چهل و پنجمین هفته از حضورش در فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز به سر می‌برد این‌بار در جایگاه پنجم به چشم می‌خورد. «بیمار ساکت» داستان جست‌وجوی «تئو فابر» درباره راز نقاش مشهوری را که پس از شلیک به همسرش دیگر صحبت نمی‌کند روایت می‌کند.


منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.