جیمز پترسون با رمانی جدید با نام بیستمین قربانی

نام رمان جدید «جیمز پترسون»، نویسندۀ مشهور و پرکار آمریکایی در فهرست رمان‌های پرفروش نشریه نیویورک‌تایمز جای گرفت.

0

رمان «بیستمین قربانی» به قلم « جیمز پترسون » و « ماکسین پائترو » به عنوان جدیدترین جلد از سری داستان‌های «باشگاه قتل زنان»‌ منتشر شد و در نخستین هفته از حضور در فهرست آثار پرفروش نشریه نیویورک‌تایمز در جایگاه چهارم قرار گرفت. جیمز پترسون  یک نویسنده اهل ایالات متحده آمریکا است. او بیشتر به خاطر نوشتن رمان‌های تخیلی اش در مورد الکس کراس شناخته شده‌است.

«بیستمین قربانی» به داستان تحقیقات «لیندزی باکسر» دربارۀ قتل چند فرد بدنام در شهرهای مختلف پرداخته است.

سال گذشته رمان «نوزدهمین کریسمس» به عنوان نوزدهمین جلد از سری داستان‌های «‌کلوب قتل زنان»‌ و کارآگاه‌ «‌لیندزی باکسر» این دو نویسنده به این فهرست راه‌ یافته بود.

«پترسون» به طور میانگین سالی ۱۴ کتاب منتشر می‌کند و نام او به عنوان اولین نویسنده‌ای که یک میلیون جلد از آثارش در قالب دیجیتال به فروش رسیده، ثبت شده است.

رمان «کامینو» از «جان گریشام»‌ نیز که هفته گذشته صدرنشین این فهرست شده بود، این‌هفته همچنان در رتبۀ نخست قرار دارد. در جدیدترین اثر «گریشام»،‌ زمانی که جسد یک نویسنده آثار جنایی پس از وقوع یک طوفان در جزیره «کامینو» کشف می‌شود، مرز بین واقعیت و تخیل زمان کم‌رنگ‌تر می‌شود.

جایگاه‌های دوم، سوم و پنجم فهرست پرفروش‌های داستانی جلد سخت این هفته به‌ترتیب به «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» به قلم «دلیا اوئنز»،‌ «اگر خون جاری شود» نوشته «استفن کینگ» و «همه بزرگسالان این‌جا هستند» اثر «اما استراب»‌ اختصاص یافته است.


منبع: ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.