جزئیات شرکت در آزمون تکمیل ظرفیت پایه هشتم سمپاد

0

به گزارش گاج مگ، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، فاطمه مهاجرانی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان، درباره جزئیات برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان برای پایه هشتم اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده این آزمون هشتم شهریور ماه امسال برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون تکمیل ظرفیت از ۱۲ تا ۱۷ مرداد ماه در نظر گرفته شده است و این زمان به هیچ عنوان قابل تمدید نیست؛ داوطلبان برای شرکت هم باید به آدرس اینترنتی hoosh8.medu.ir مراجعه کنند.

مهاجرانی درباره مواد آزمون تکمیل ظرفیت بیان کرد: دروس زبان و ادبیات فارسی، ریاضی، علوم تجربی، پیام‌های آسمانی و استعداد تحلیلی برای این آزمون در نظر گرفته شده است.

رئیس مرکز ملی پرورش استعداد‌های درخشان به موضوع تعداد پذیرفته شدگان در این آزمون هم اشاره و اظهار کرد: با توجه به ملاحظات موجود ۲۵۰۰ نفر در آزمون پایه هشتم پذیرفته خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه شرایط ثبت نام برای شرکت در این آزمون معدل کل ۱۹ به بالا است، گفت: تمامی دانش آموزان پایه هشتم دارای شرط مذکور امکان شرکت در این آزمون را دارند و به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم دانش آموزان را برای ورود به این مدارس تحت فشار نگذارند.

 

اعلام زمان تکمیل ظرفیت پایه هشتم مدارس استعدادهای درخشان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.