جزئیات فعالیت‌های تابستانی دانش آموزان

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش جزئیات فعالیت‌های تابستانی دانش‌آموزان را اعلام کرد.

0

به گزارش گاج‌مگ، به نقل از خبرگزاری ایسنا، درباره فعالیت‌های تابستانی دانش‌آموزان اظهار کرد: طبق مصوبه کمیسیون فعالیت تابستانی وزارت آموزش و پرورش و توافق به عمل آمده با شبکه شاد و اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات، فعالیت تابستانی امسال تلفیقی از سامانه همگام و شاد خواهد بود.

وی افزود: حدود ۳۰ هزار پایگاه تابستانی هدف‌گذاری شده و فعالیت‌های تابستانی در شبکه شاد دنبال می‌شود.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه از اول خرداد ۱۴۰۰ این امکان برای مدیران مراکز تابستانی اعم از دارالقرآن‌ها، کانون‌های فرهنگی تربیتی، اردوگاه‌های دانش‌آموزی، مدارس متقاضی، پژوهش سراها، هنرستان‌های فنی و حرفه ای، هسته‌های مشاوره، مجتمع‌ها و سالن‌های ورزشی، پایگاه‌های تابستانی بسیج دانش‌آموزی، سازمان دانش‌آموزی، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، هلال احمر به وجود آمده تا به سامانه همگام وارد و نسبت به تعریف دوره (کلاس) فرهنگی، هنری، قرآنی، ورزشی و مهارتی اقدام کنند گفت: مدیران تا ۱۵ خرداد فرصت دارند نسبت به تعریف دوره اقدام کنند.

رمضانی ادامه داد: پس از آن دانش‌آموزان می‌توانند با ورود به سامانه همگام نسبت به ثبت‌نام در کلاس‌های موردنظر اقدام کنند. پیش‌بینی ما شرکت حدود سه میلیون دانش‌آموز در فعالیت‌های اوقات فراغت است.

وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام دانش‌آموزان تا اول تیرماه ادامه خواهد داشت گفت: “پایگاه تابستانی من”در شبکه شاد ایجاد و با انتقال اطلاعات از سامانه همگام به شاد، شبکه شاد قادر خواهد بود طبق کلاس‌های تعریف شده در سامانه همگام توسط مدیران پایگاه‌های تابستانی، گروه‌های کلاسی را ایجاد و در دسترس قرار دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.