حضوری برپا کردن آزمون‌های ابتدایی

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت:اطمینان از یادگیری دانش آموزان ملاک پایان کلاس‌های درس است و سعی می‌کنیم که آزمون‌های پایانی به ویژه در پایه حساس از جمله پایه اول و دوم به صورت حضوری برگزار شود.

0

به گزارش گاج‌مگ، به نقل از خبرگزاری تسنیم، رضوان حکیم زاده در حاشیه آیین افتتاح نمایشگاه دبیرخانه‌های کیفیت بخشی و تولید محتوای حوزه ابتدایی آموزش و پرورش اظهار کرد: مقولۀ اصلی در دورۀ ابتدایی، اطمینان از یادگیری است و اهمیت آموزش مهارت‌های یادگیری در پایه‌های حساس نظیر اول و دوم دو چندان است.

وی با تاکید برا اینکه اطمینان از یادگیری دانش‌آموزان ملاک پایان کلاس‌های درس است، به برگزاری آزمون‌های نهایی دروس ابتدایی اشاره کرد و گفت: باتوجه به تجربه موفق سال گذشته سعی می‌کنیم که آزمون‌های پایانی به ویژه در پایۀ حساس از جمله پایه اول و دوم به صورت حضوری برگزار شود تا این اطمینان حاصل شود که یادگیری مهارت‌های اساسی مورد نظر از جمله نوشتن، خواندن و حساب کردن به دست آمده است.

حکیم زاده با اشاره به اهداف سفر به هرمزگان یادآورشد: علاوه‌بر پیگیری روند اجرای برنامه‌های ملی، یکی از اهداف مهم سفر، حضور در جمع همکاران به منظور تقدیر از زحمات بی‌شائبه آنان در این شرایط سخت است که با همۀ مشکلات، آموزش باکیفیت را تداوم بخشیدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.