خرید پرفروش‌ ترین کتاب های شهریور ۹۷

0

تابستان گذشته فصل داغی برای ادبیات و رمان و خصوصا ادبیات ترجمه بود. اگرچه ماه‌ها نام نویسنده ترک زبان؛ الیف شافاک جزء پرفروش‌ترین نویسنده بازار کتاب ایران بود، با این حال در شهریور گذشته نویسنده سوئیسی کتاب‌های انگیزیشی یعنی رولف دوبلی در صدر نویسندگان پر مخاطب قرار گرفت.

مروری بر بازار کتاب در شهریور ۹۷

  • شهریورماه گذشته در کنار رمان و داستان و آثاری در حوزه‌های روان‌شناسی، فلسفه و دفاع مقدس که همیشه حداقل یک نماینده هم در میان پرفروش‌ها دارد، دو اثر دینی نیز به آن اضافه شده است.
  • در این میان نویسندگان ایرانی و خارجی در رقابتند تا مخاطب خود را کسب کنند. بلقیس سلیمانی و عباس معروفی از نویسندگان ایرانی هستند که نامشان در فهرست آثار پرفروش دیده می‌شود.
  • پس از ماه‌ها صدرنشینی الیف شافاک در فهرست نویسندگان پرمخاطب، اکنون این جایگاه به نام رولف دوبلی، یووال نوح هراری و ویلیام فاکنر، نویسنده نامی تاریخ ادبیات جهان خورده است.

در جدول زیر می‌توانید این کتاب ها را ببینید و با کلیک روی هر لینک، کتاب مورد نظر خود را با تخفیف ویژه خریداری کنید.

[table id=14 /]

کتاب‌های موردنظرتان را گران نخرید!

اگر از دوست‌داران کتاب هستید و قصد خرید کتاب را دارید، خبری خوش برایتان داریم. می‌توانید تخفیف‌های بیشتری علاوه بر تخفیف‌های ثابت سایت دریافت کنید. هر هفته بازی‌هایی در صفحات مجازی گاج مارکت در اینستاگرام و توئیتر برگزار می‌شود و به برندگان و یا شرکت‌کنندگان کد تخفیف‌های ویژه تقدیم می‌شود. برای اطلاعات بیشتر این صفحات را دنبال کنید.

فهرست پرفروش‌ترین شعرهای ایرانی دهه ۹۰ را در اینجا بخوانید.

برای خرید انواع کتاب از گاج مارکت کلیک کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.