رقابت شبکه‌های اجتماعی

0

دربارۀ اخبار به‌روزرسانی شبکه قدرتمند اینستاگرام باید در ابتدا نوید این را به شما بدهیم که اینستاگرام در حال آماده کردن دو قابلیت جدید است.

شما با این آپدیت جدید می‌توانید کامنت دلخواه خود را پین کنید اگر YouTube اظهار نظر کرده که از سال ۲۰۱۶ تا به حال بهترین بوده و توانسته هر کاری را پشت سر بگذارد، این ویژگی این قابلیت را دارد که بار دیگر قدرت اینستاگرام را به رخ بکشد.

قابلیت دیگری که در حال امتحان است و به زودی منتشر خواهد شد این است که شما می‌توانید از این پس افرادی که می‌خواهید شما را تگ کنند انتخاب کنید.

به‌روزرسانی داغ این هفته هم این است که از این پس در اینستاگرام کاربران می‌توانند منسجر روم داشته باشند و با استفاده از چت تصویری در دایرکت همزمان با ۵۰ نفر از افرادی که تمایل دارند تماس تصویری بگیرند.

اما خبر بد این است که این طرح فعلاً در کشور استرالیا و به صورت آزمایشی رونمایی شده است.

برای کاربرانی که از نسخه تحت وب توییتر استفاده می‌کنند هم باید بگوییم از این پس این شبکه به شما این اختیار را می‌دهد که بتوانید توییت خود را یادداشت کنید و در قسمت تقویم زمان انتشار آن را مشخص کنید تا در آن موقع این توییت برای دنبال کننده‌های شما منتشر شود.

خبر خوب دیگری که برای کاربران علاقه‌مند به شبکه لینکدین داریم این است که از این پس برگزاری رویدادهای مجازی در این شبکه امکان‌پذیر خواهد شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.