روبیگاج آسان‌تر و سریع‌تر از همیشه!

0

گاج با همکاری روبیکا، “روبیگاج” را با هدف کمک به داوطلبان کنکور۹۷ ایجاد کرد. در روبیگاج بخش‌های مختلفی برای داوطلبان کنکور۹۷ در نظر گرفته شده است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

تنها ساعاتی پس از سه کنکور ریاضی، انسانی و تجربی، ویدیوی حل سوالات کنکور با پاسخ تشریحی توسط اساتید مجرب گاج در اپلیکیشن “روبیکا” در قسمت روبیگاج که در صفحه‌ اصلی این اپلیکیشن قابل دسترسی است، قرار گرفت.

  • تخمین رتبه کنکور

در صفحه‌ روبیگاج، نرم‌افزار تخمین رتبه با جدیدترین تغییرات و الگوریتم‌های به‌روز برای مشخص شدن رتبه، رشته و دانشگاه داوطلبان قرار گرفته است. با لمس بنر تخمین رتبه در صفحه‌ مورد نظر آن و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، اطلاعات مرتبط به آن در اختیار داوطلب قرار می‌گیرد.

 

 

  • پاسخ‌های ویدئویی سوالات کنکور

پاسخ‌های ویدئویی سه گروه انسانی، ریاضی و علوم تجربی نیز در این صفحه با لمس گزینه مربوط به آن برای داوطلبان در نظر گرفته شده است. دانلود این ویدئوها از اپلیکیشن روبیکا برای دو اپراتور همراه اول و ایرانسل رایگان است.

  • کانال‌های اطلاع‌رسانی

همچنین در این صفحه کانال‌های اطلاع‌رسانی گاج، گاج‌مارکت و گاج‌مگ نیز قابل مشاهده است که در صورت عضویت می‌توانید از  محصولات جدید، تخفیف‌ها و پروموشن‌ها و مطالب مفید و خواندنی آن بهره‌مند شوید


برای دانلود روبیکا در اندروید و ای او اس از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.