فصل فوتبالی جدید زندگی کریستیانو رونالدو

0

کریستیانو رونالدو با ترک رئال مادرید به مقصد یوونتوس به دنبال رقم زدن فصل جدید در زندگی فوتبالی‌اش است.
بعد از گذراندن ۹سال درخشان در رئال مادرید و با به دست آوردن ۱۶ جام و با به ثمر رساندن ۴۵۱ گل در این تابستان، رونالدو تصمیم بر ترک رئال مادرید در این تابستان گرفت.
این ستاره ۳۳ ساله پرتغالی مقصد بعدی خود را سری آ ایتالیا و تیم یوونتوس انتخاب کرد و با قراردادی ۴ ساله به ارزش ۱۱۷ میلیون دلار راهی بیانکونری شد.
رئال مادرید با انتشار بیانیه‌ای رسمی این‌گونه از رونالدو تقدیر به عمل آورد: “داشتن فوق ستاره‌ای همچون رونالدو آرزوی هر تیمی است، این بازیکن ۹ فصل در کنار ما بود و یکی از درخشان ترین دهه‌های تاریخ باشگاه رئال مادرید را رقم زد. او با زحماتی که در رئال مادرید کشید، نام خود را در تاریخ این باشگاه جاودانه کرد.”
هواداران رئال مادرید نیز این‌گونه از رونالدو برای ۹ فصل بازی در رئال تشکر کردند: “او تا ابد در قلب‌مان خواهد بود و همیشه به یاد او خواهیم بود.”
رونالدو در این فصل لیگ قهرمانان اروپا با به ثمر رساندن گل قیچی برگردان در بازی رفت مقابل یوونتوس یکی از زیباترین گل‌های تاریخ این رقابت‌ها را به ثمر رساند و در انتهای این تورنمنت موفق به بالا بردن جام قهرمانی شد. رونالدو در جام جهانی با هتریک برابر اسپانیا جام جهانی را طوفانی آغاز کرد ولی رفته رفته دچار افت شد و در مرحله یک شانزدهم نهایی در برابر اروگوئه شکست خورد و وداعی زود هنگام با جام جهانی داشت.


به نقل از رسانه‌ها مراسم معارفه رونالدو طی روزهای آتی در تورین برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.