قابلیت جدید اینستاگرام

0

روش‌های زیادی برای پشتیبانی از مشاغل کوچک و خانگی در طول انتشار بیماری COVID-19 در سطح جهانی در شبکه‌های اجتماعی ارائه شده است.

اینستاگرام با هدف ارائه پشتیبانی در همین راستا یک سری استیکر کارت‌های تحویل غذا در اواسط ماه آوریل به عنوان هدیه از طرف این شرکت ارائه کرد و در ادامه فیس‌بوک و شبکه‌های اجتماعی دیگر هم از این طرح استقبال کرده و از این کسب و کارها به هر نوعی حمایت کردند.

در ادامه همین پشتیبانی اینستاگرام برای حمایت از کسب ‌وکارهای کوچک و خانگی استیکر Support Small Business را در آپدیت جدید خود منتشر کرده است.

اشخاصی که از این استیکر استفاده خواهند کرد در استوری اینستاگرام آن‌ها به نمایش در خواهد آمد و تعداد بیشتری بازدید کننده آن را خواهند دید.

با استفاده از این استیکر جدید اشخاص مختلف می‌توانند مشاغل کوچکی که دوست دارند را به صورت مستقیم mention کنند و به این صورت اکانت آن اشخاص را به دنبال کننده‌های خود معرفی کنند.

هنگامی که اشخاص از این استیکر استفاده می‌کنند، استوری آن‌ها در استوری اصلی خود اینستاگرام هم نمایش داده می‌شود و به این صورت در دو حالت شاهد تبلیغ این کسب و کارها خواهیم بود.

کامنت داغ این به روزرسانی هم تشکر فراوان ما از این راه فوق‌العاده برای حمایت از کسب و کارهای جدید و کوچک از طرف اینستاگرام است.

 

منبع: later.com

مترجم: عارفه حقیقی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.