لورل و هاردی به سینما باز می‌گردند!!

0

شخصیت‌های دوست داشتنی استن لورل و الیور هاردی بار دیگر در اختتامیه جشنواره فیلم لندن به روی پرده‌‌ی نقره‌ای سینما خواهند رفت. فیلم «Stan & Ollie» به کارگردانی جان اس.برد و هنرنمایی جان سی.ریلی در نقش الیور هاردی و استیو کوگان در نقش استن لورل روایت‌گر زندگی زوج موفق سینمای کمدی، لورل و هاردی است. این فیلم اولین نمایش خود را در تاریخ ۲۹ مهر ماه ۱۳۹۷ در اختتامیه جشنواره فیلم لندن تجربه خواهد کرد. داستان فیلم تور خداحافظی این دو کمدین مشهور در بریتانیا و ایرلند به همراه همسرانشان را به تصویر خواهد کشید. طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته فیلم «Stan & Ollie» در تاریخ ۲۱ دی ماه ۱۳۹۷ در انگلیس و ایرلند اکران خواهد کرد.

فیلم «شلوار پوشاندن به فیلیپ» در سال ۱۹۲۷ آغاز همکاری رسمی و ۳۰ ساله این زوج موفق سینما بود. در سال ۱۹۵۶، اولیور هاردی به علت سکته‌ی قلبی فلج شد و برای چند ماه در خانه بستری بود و قدرت تکلم یا حرکت نیز نداشت. سرانجام هاردی در هفتم آگوست سال ۱۹۵۷ درگذشت. پس از مرگ هاردی، لورل از حرفه‌ی بازیگری کناره‌گیری کرد و به علت بیماری، نتوانست در مراسم تدفین همبازی و دوست صمیمی‌اش شرکت کند. مرگ اولیور تاثیر وحشتناکی بر لورل گذاشت. استن لورل نیز آخرین سال‌های عمر خود را در آپارتمان کوچکی سپری کرد و سرانجام در ۲۳ فوریه ۱۹۶۵ در سن ۷۴ سالگی چند روز پس از حمله قلبی درگذشت.

مدیر هنری جشنواره فیلم لندن در باب فیلم «Stan & Ollie» اینگونه اظهار نظر کرده است:
“نمایش این فیلم ادای احترامی به زوج قدیمی سینمای کمدی یعنی لورل و هاردی است. این فیلم داستانی بامزه و احساسی درباره یک رفاقت طولانی و فوق العاده‌اس. همچنین این فیلم نگاهی به آخرین سال‌های زندگی این زوج بازیگر خواهد داشت. لورل و هاردی ثابت کردند که طنز یک هنر جاودانه است. این فیلم کاملا برای پایان دادن به جشنواره فیلم لندن فیلم مناسبیه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.