اعلام جزییات مرحله مصاحبه معرفی‌شـدگان رشته فوریت‌های پزشکی سال ۱۴۰۰

جزییات مراحل مصاحبه از معرفی‌شـدگان چند برابر ظرفیت رشته‌ تحصیلی نیمه‌ متمرکز فوریت‌های پزشکی پیش‌ بیمارستانی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ اعلام شد.

0

به گزارش گاج مگ، به نقل از خبرگزاری ایرنا، به دنبال اعلام نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی و معرفی چندبرابر ظرفیت پذیرش در رشته‌ تحصیلی نیمه‌متمرکز کارشناسی ناپیوسته فوریت‌های پزشکی پیش‌بیمارستانی دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی (کد رشته‌محل‌های ۱۱۸۰ تا ۱۲۲۲ مربوط به کد رشته امتحانی ۱۱۴ از گروه آموزشی پزشکی) شرایط مرحله دوم اعلام شد.

طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی،  معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت پذیرش در رشته‌ تحصیلی نیمه‌متمرکز کارشناسی ناپیوسته فوریت‌های پزشکی پیش‌بیمارستانی دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال۱۴۰۰ باید برای انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش به ۱۱ مرکز دانشگاهی تعیین شده مراجعه کنند.

اعلام جزییات مرحله مصاحبه معرفی‌شـدگان رشته فوریت های پزشکی سال ۱۴۰۰

معرفی شدگان رشته‌ کارشناسی ناپیوسته فوریت‌های پزشکی پیش‌بیمارستانی لازم است با توجه به استان محل اقامت خود، برای اطلاع از برنامه زمانی و آدرس محل مصاحبه و همچنین مدارک لازم برای ارائه به دانشگاه در زمان مصاحبه، از روز چهارشنبه ۱۴ مهرماه به سایت دانشگاه محل انجام مصاحبه خود مراجعه کنند.

تمامی متقاضیان لازم است پس از کسب اطلاعات لازم، منحصراً به دانشگاه مجری به منظور انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش مراجعه کنند.

عدم مراجعه معرفی شدگان به دانشگاه مربوط برای انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش، به منزله انصراف از پذیرش در این رشته تحصیلی تلقی خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.