معرفی مجموعه دفترهای ریاضی کلاغ سپید

0

استفاده‌ مناسب از زمان‌های آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی، یکی از دغدغه‌های مهم و اصلی اولیا و معلمان محترم محسوب می‌شود. در همین راستا انتشارات کلاغ سپید تصمیم به تالیف و انتشار مجموعه‌ای تحت عنوان «دفتر ریاضی» گرفت. این دفتر که از دید بسیاری از کارشناسان و مشاوران آموزشی، کمک شایانی به بهبود نظام آموزشی کرده است، موجب بالا رفتن بازدهی کلاس‌های ریاضی می‌شود.

معرفی مجموعه دفترهای ریاضی کلاغ سپید

دفترهای ریاضی کلاغ سپید برای مقطع دبستان و متوسطه اول منتشر شده و در آن تمامی تمرین‌ها، کار در کلاس‌ها و فعالیت‌های بیان‌شده در کتاب درسی ریاضی پایه‌های مختلف، همراه با قرار دادن جای کافی برای پاسخ‌گویی به آن‌ سوالات ارائه شده است. شایان ذکر است که دانش‌آموزان با اسکن QR کد مندرج بر روی جلد این دفترها و با استفاده از نرم‌افزار AR می‌توانند به پاسخ تمرین‌ها دسترسی داشته باشند و به این ترتیب از درستی پاسخ خود اطمینان خاطر کسب نمایند. فرم صحافی این مجموعه دفترها سیمی بوده که باعث راحتی هر‌چه بیشتر دانش‌آموزان هنگام استفاده از آن می‌شود.

از ویژگی‌های بارز این دفترهای ریاضی می‌توان به تطبیق فعالیت‌ها، تمرین‌ها و سوالات با روند ارائه مفاهیم کتاب درسی، فصل‌بندی هدفمند مباحث درسی و بیان نکات آموزشی مختلف جهت یادآوری و ارزیابی آموخته‌های دانش‌آموزان اشاره کرد. این دفترها در راستای اهداف آموزشی طراحی شده‌اند و معلمان محترم را در تفهیم مطالب و استفاده بهتر از ساعات محدود آموزشی درس ریاضی یاری می‌کنند.

معرفی مجموعه دفترهای ریاضی کلاغ سپید

سایر ویژگی‌ها:

  • درج تمام فعالیت‌ها، تمرین‌ها و مسائل کتاب درسی ریاضی بدون پاسخ تشریحی جهت جلوگیری از اتلاف وقت دانش‌آموز
  • قراردادن فضای خالی در لابه‌لای مباحث جهت درج نکات یا تمرین‌های اضافه
  • ارائه‌ی نکات کلیدی و آموزشی در کادرهای ویژه

 

شیوه استفاده از نرم‌افزار واقعیت افزوده (AR):

  • ابتدا باید QR code درج شده بر روی جلد دفتر را توسط نرم‌افزارهای مربوطه اسکن کرده و برنامه را نصب کنید.
  • نرم‌افزار را اجرا کنید و سپس پایه تحصیلی موردنظر خود را انتخاب نمایید.
  • برای نمایش پاسخ‌ها، فصل مورد نظر خود را دانلود کرده و بعد از اتمام، گزینه تماشا را لمس کنید. بعد از زدن دکمه تماشا، دوربین گوشی همراه فعال شده و شما می‌توانید آن را روی صفحه دلخواه خود گرفته و محتوای موجود روی صفحه را تماشا کنید.
  • توجه داشته باشید به جهت نمایش هر چه سریعتر محتوای صفحات، دوربین کل صفحه کتاب را پوشش دهد.

معرفی مجموعه دفترهای ریاضی کلاغ سپید

خرید دفترهای ریاضی کلاغ سپید از گاج‌مارکت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.