معرفی کتاب های توربوجت

0

کتاب‌های توربوجت از کتاب‌های متفاوت در محتوا، ساختار و فرم است. این کتاب حاصل سال‌ها تجربه مدیران و مولفان انتشارات کلاغ سپید و ساعت‌ها تفکر و برنامه‌ریزی، در اتاق فکر این مجموعه است. کتاب‌هایی که با هدف یادگیری سریع و لذت‌بخش، برای نسلی که قدر لحظه‌ها را می‌داند.

کتاب‌های توربوجت با هدف یادگیری سریع برای پایه‌های هفتم تا دوازدهم ارائه شده‌اند. در این کتاب شما با تعداد قابل توجهی تست دوگزینه‌ای در قالب کوییزهای یک‌صفحه‌ای روبه‌رو می‌شوید.

شاید در ابتدا گمان کنید که با یک بانک تست اما با تعداد گزینه‌های کمتر مواجه هستید. اما داستان این نیست! این تست‌ها برای سنجیدن شما طراحی نشده‌اند. هدف این چالش‌های دوگزینه‌ای، آموزش دقیق، عمیق و جزء‌به‌جزء تمام مفاهیم به عنوان قدم اول برای حل سوالات تشریحی و تستی است.

معرفی کتاب های توربوجت

در این کتاب شما در هر سوال با یک چالش کوچک برای یافتن پاسخ درست مواجه می‌شوید. در برخی از موارد ممکن است شما پاسخ درست را دقیق و بدون تردید بلد باشید، اما در موارد دیگر این یقین وجود نداشته باشد. در این مواقع نیاز به کتاب یا جزوه‌ای دیگر نیست. شما می‌توانید بلافاصله به مجموعه کلیدهای همان کوییز که در پایین صفحه آورده شده مراجعه کنید و پاسخ درست را یاد بگیرید.

این تکنیک مطالعه و یادگیری همراه با تکرار و مرور تست‌ها در بازه‌های زمانی مختلف، بخش‌هایی از ضمیر ناخودآگاه و قسمت‌های غیرفعال مغز و حافظه‌ی شما را فعال می‌کند.

در این روش حافظه شما به صورت ناخودآگاه و قسمت‌های غیرفعال مغز و حافظه شما را فعال می‌کند. در واقع حافظه شما به‌صورت ناخودآگاه وارد یک بازی برد و باخت می‌شود و در نهان برای پیروزی در یک مسابقه ساده، سریع و هیجان‌انگیز تلاش می‌کند.

این تلاش و چالش لذت‌بخش در قالب این دوئل‌های کوچک به‌قدری ساده و آرام پیش می‌رود که بدون آن‌که خودتان متوجه شوید، ده‌ها بازی دوئل گونه را بدون خستگی و ملامت پشت‌سر می‌گذارید و در این مسیر هموار و بدون دست‌انداز، به موفقیت‌های بسیاری دست می‌یابید. مسیری هموار و بدون پیچ و خم که برای اولین‌بار تجربه‌ای واقعاً متفاوت از درس خواندن و یادگیری را برای شما امکان‌‌پذیر می‌کند.

توصیه می‌کنیم تا تمام نکات نهفته در تست‌های این کتاب را فرانگرفته‌اید، به هیچ‌عنوان به سراغ سوالات تشریحی و چهارگزینه‌ای نروید.

در ضمن هدف این کتاب تنها یادگیری و تثبیت مفاهیم و نکات نیست. بلکه شما باید حتماً دانش و مهارت خود را که با این کتاب به دست آوردید، با حل تست‌های چهار گزینه‌ای امتحان کنید تا برای آزمون‌های پیش‌رویتان آماده شوید.

 

خرید کتاب های «توربوجت» از گاج مارکت

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.