لی لی پوت؛ کتاب‌ جمع بندی جیبی

0

اگر به دنبال کتابی کوچک و جمع و جور اما پر از نکات مهم کنکوری هستید پیشنهاد ما به شما کتاب های لی‌لی‌پوت است. در این کتاب‌ها سعی شده تا نکات مهمی که در کلاس‌های درس به آنها اشاره نشده، در یک جا جمع‌بندی شود تا  هر جایی که می‌خواهید به آسانی آنها را مرور کنید و همیشه همراه خودتان (حتی در مسیر رفت و آمد) داشته باشید.

در واقع کتاب‌های لی‌لی‌پوت انتشارات کلاغ سپید، کتاب‌های کوچکی هستند که برای مرور دروس به خصوص مواقعی که زمان زیادی برای این کار  ندارید، هستند.

در این کتاب‌ها سعی شده هیچ مطلبی از قلم نیافتد و تمامی نکات لازم برای  پاسخ به آزمون‌های سراسری، آزمایشی و … در آنها آورده شود.

لی‌لی‌پوت از همه لحاظ حواسش به شما دانش‌آموزان بوده و علاوه بر اینکه مانع از جا انداختن نکات مهم مطالب درسی می‌شود، بلکه تا حد زیادی از پراکنده خوانی و سردرگمی شما را نجات می‌دهد و مانع از به هدر رفتن وقتتان می‌شود.

معرفی کتاب های لی لی پوت

 

کتاب‌های لی‌لی‌پوت انتشارات کلاغ سپید ویژه تمام دورس پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم منتشر شده است.  هدف اصلی کتاب ارائه روش آموزشی جدید مبتنی بر پرسش و پاسخ برای یادگیری سریع و کامل همه نکات آموزشی و امکان مرور مطالب درسی در کمترین زمان است. در این طرح ویژه، آموزش کامل تمام نکات آموزشی لازم برای تسلط بر مفاهیم درسی و روش‌های حل تست‌های چهارگزینه‌ای در ساختاری جدید ارائه می‌شود.

در این ساختار، آموزش هر نکته با طرح یک سؤال چهارگزینه‌ای کلید می‌خورد و در ادامه در قالب یک بسته‌ آموزشی، نکات و مفاهیم درسی با بیانی روان و گویا آموزش داده می‌شود. در انتها نیز با استفاده از همان نکات، سؤال مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد و پاسخ صحیح آشکار می‌شود.

این ساختار ویژه همراه با طراحی خاص صفحات و استفاده هوشمندانه از نشانه‌ها و ترکیب رنگ‌ها، منجر به تولید کتاب‌هایی شده است که به یقین با ذائقه نسل جدید دانش‌آموزان هماهنگ است و در میزان یادگیری آنان بسیار مؤثر خواهد بود.

معرفی کتاب های لی لی پوت

خرید کتاب‌های «لی‌لی‌پوت» از گاج‌مارکت

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.