ممنوعیت برگزاری کلاس‌های آموزشی حضوری

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران ضمن اعلام ممنوعیت برگزاری هرگونه کلاس آموزشی حضوری تا زمان بازگشایی رسمی مدارس گفت: با توجه به اینکه شرایط فعلی کشور مساعد نیست از مدارس درخواست جدی داریم که به صورت قطعی از برگزاری کلاس‌های آموزشی خودداری کنند.

0

به گزارش گاج مگ، به نقل از خبرگزاری ایسنا، مسعود ثقفی در جمع خبرنگاران در این باره گفت: از آن‌جایی که وضعیت کشور به لحاظ همه‌گیری ویروس کرونا باتوجه به توصیۀ ستاد مرکزی مقابله با کرونا، وضعیت شکننده‌ای است و هر روز شاهد افزایش آمار مشکلاتی که بابت این بیماری پدید می‌آید هستیم و سلامت دانش‌آموزان برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، لذا اعلام می‌کنم که هرگونه فعالیت فوق‌برنامۀ آموزشی درسی در مدارس شهر تهران تا آغاز بازگشایی مدارس به صورت کامل ممنوع است.

وی افزود: هیچ مدرسه‌ای اجازه ندارد کلاس‌های حضوری برای دانش‌آموزان برگزار کند و در آن کلاس‌ها آموزش‌های درسی ارائه کند.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران ضمن اعلام ممنوعیت برگزاری هرگونه کلاس آموزشی حضوری درسی گفت: اگر والدین با مواردی بر خلاف این مورد مواجه شدند و مدرسه‌ای تخلف کرد بلافاصله به واحد ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش شهر تهران با شماره ۸۸۹۶۴۰۰۶ اعلام کنند. بازرسان ما حضور پیدا کرده و در صورت احراز تخلف برخورد می‌کنند.

ثقفی تاکید کرد که برای برگزاری هرگونه کلاس، تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستیم و با توجه به اینکه شرایط فعلی کشور مساعد نیست درخواست جدی از مدارس داریم که به صورت قطعی از برگزاری کلاس‌های آموزشی خودداری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.