مهلت انتخاب رشته ۹۷ تمدید شد

0

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ تا پایان روز ۲۴ مردادماه خبر داد.

مشاور عالی سازمان سنجش ضمن اعلام اینکه طبق زمانی که برای انتخاب رشته پیش‌بینی شده بود، انتخاب رشته از تازیخ ۱۵ مردادماه آغاز شده است و بنا بود تا پایان روز شنبه ۲۰ مرداد ادامه یابد، از تمدید مهلت انتخاب رشته خبر داد. وی اشاره کرد بنا به درخواست متقاضیان، مهلت انتخاب رشته تا پایان روز دوشنبه ۲۲ مردادماه ۹۷ یعنی ساعت ۲۳:۵۹ تمدید شده است.

دکتر توکلی اشاره کرد تاکنون بیش از ۳۱۲ هزار و ۵۵۷ نفر انتخاب رشته کرده‌اند و برای داوطلبانی که هنوز اقدام به انتخاب رشته نکرده‌اند، امکان انتخاب رشته در مهلت تمدید شده میسر است و این دسته از متقاضیان می‌توانند در مهلت مقرر ۱۵۰ کد رشته را انتخب کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور تاکید کرد: اصلاحیه دوم دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز از عصر امروز ۲۰ مرداد ۹۷ در سایت سازمان سنجش منتشر می شود. داوطلبان برای انتخاب رشته باید به دفترچه ها، راهنمای علمی و چاپی انتخاب رشته و اصلاحات اعلام شده توجه کنند. مهلت تمدید شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و ضرورت دارد تا داوطلبان هرچه سریعتر نسبت به انتخاب رتشه محل‌های کورد علاقه خود اقدام کنند.

دکتر توکلی در پایان افزود: فهرست اسامی قبول شدگان آزمون سراسری ۹۷ در نیمه اول شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.