مهلت ثبت‌نام در کنکور سراسری ۹۹ امشب پایان می‌یابد

0

فاطمه زرین آمیزی، در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا اظهار داشت: به علت تعویق برگزاری کنکور سراسری سال ۹۹، برای رفاه حال داوطلبانی که تاکنون در این آزمون ثبت‌نام نکرده‌اند، مهلت مجدد ثبت نام اعلام شد.

وی خاطرنشان کرد: این مهلت از روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان برگزای کنکور سراسری ۹۹، گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، کنکور سراسری روزهای ۳۰ و ۳۱ مردادماه برگزار می‌شود.

زرین ‌آمیزی افزود: تا صبح امروز تعداد ۱۹هزار و ۵۳۷ نفر در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با اشاره به داوطلبانی که در بازه‌های زمانی پیشین برای شرکت در آزمون سراسری ثبت‌نام کرده بودند، خاطرنشان کرد: این داوطلبان تا ساعت ۲۴ امشب مهلت مشاهده، کنترل و ویرایش اطلاعات ثبت نامی را دارند.

به گفته زرین آمیزی، داوطلبان برای ثبت‌نام در هر یک از گروه‌های آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر یا زبان لازم است قبل از آغاز ثبت‌نام یا ویرایش، سریال ثبت‌نام را با مبلغ ۳۷ هزار و ۶۰۰ تومان از سایت سازمان سنجش آموزش کشور خریداری کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: آن دسته از داوطلبانی که علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی، غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، قبل از آغاز ثبت‌نام یا ویرایش، سریال علاقه‌مندی به مبلغ ۱۸ هزار و ۶۰۰ تومن خریداری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.