تمدید مهلت اعلام سوابق تحصیلی دوره پیش دانشگاهی

0

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت اعلام کد سوابق تحصیلی پیش‌دانشگاهی و مشاهده سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون‌ سراسری سال ۱۳۹۷خبر داد.

طبق این اطلاعیه لازم است تا کلیه داوطلبان شرکت‌ کننده در آزمون‌ سراسری سال ۱۳۹۷ که دانش‌آموز دوره پیش‌دانشگاهی سال جاری بوده و در خرداد ماه سال ۱۳۹۷ موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی شده‌اند، به مراجعه به سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها (به نشانی http://dipcode.medu.ir) کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی خود را دریافت نموده و با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به درج کد سوابق تحصیلی که از سایت مذکور دریافت نموده اند اقدام و سوابق تحصیلی خود رامشاهده نمایند.

داوطلبان در صورت عدم وجود کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی خود درسایت این سازمان و یا مشاهده اشکال در نمرات سوابق تحصیلی خود می‌بایست به اداره آموزش و پرورش منطقه اخذ مدرک تحصیلی مراجعه نمایند. بدیهی است منحصراً مواردی که از طریق وزارت آموزش و پرورش و حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۵/۰۱ به این سازمان واصل گردد اعمال خواهد شد.

همینطور آن دسته از داوطلبانی که در دروس ترمیمی سال سوم (دیپلم) نیز شرکت کرده اند می توانند با توضیحات داده شده برای مشاهده سوابق تحصیلی و نمرات خود اقدام کنند.

گفتنی است عدم اعلام کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی توسط داوطلبان در سایت این سازمان در بازه زمانی فوق موجب عدم اعمال سوابق تحصیلی در نمره کل نهایی آنان خواهد شد. این مهلت که ۲۰ تیر یایان می‌یافت، تا پایان روز ۲۳ تیرماه تمدید شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.