پرفروش‌ترین رمان‌های عاشقانه خارجی

همیشه گفته‌اند که نامه‌های عاشقانه ممکن است به بمب‌های ساعتی تبدیل شوند؛ حالا شما در نظر داشته باشید که یک رمان عاشقانه به طور حتم یک نارنجک بدون ضامن است که در دریای افکار شما برای ساعت‌ها و یا حتی سال‌ها شناور خواهد ماند.

0

همانطور که می‌دانید سال‌هاست در تاریخ ادبیات و جهان بهترین رمان‌های عاشقانه مثل لیلی و مجنون، آسلی و کرم و رومئو و ژولیت به چاپ رسیده و با وجود تفاوت فرهنگ‌ها،زبان‌ها و… عشق یک معنای واحد دارد.

گویا عشق یک بخش بزرگ و رهایی‌ناپذیر از وجود انسان است.

در این‌جا بر آن شدیم که با معرفی بهترین رمان‌های جهان وارد مسابقه ناشران و نویسندگان جهان برای تصاحب قلب‌های شما و خرید کتابشان شویم.

پیشنهاد گاج مگ: کتاب جدید خالق «هری‌پاتر» رونمایی شد

 

پرفروش‌ترین رمان‌های عاشقانه خارجی

 

رمان The Note book پرفروش‌ترین رمان‌های عاشقانه خارجی

این کتاب شما را به سواحل زیبای کارولینای شمالی می‌برد و در آغاز با یک پسر جنوب شرقی روستایی به نام Noah Calhoun آشنا خواهید شد که به تازگی از جنگ جهانی دوم بازگشته و با دختری ثروتمند که برای تعطیلات آمده آشنا می‌شود اما در ادامه و پس از پایان این سفر اتفاقات خاصی می‌افتد و نشان می‌دهد که دوری نه تنها پایان یک عشق بزرگ نخواهد بود بلکه زمان هم بهترین مقیاس برای اندازه‌گیری یک عشق واقعی می‌باشد.

 

 

 

رمان To All The Boys I’ve Loved Beforeپرفروش‌ترین رمان‌های عاشقانه خارجی

به تمام پسرانی که دوستشان داشتم، روایت دختری به نام لارا ژان است که هرگز جرئت ابراز احساسات نداشته و برای تمام کسانی که روزی به آن‌ها علاقه‌مند بوده نامه‌هایی نوشته که حتی ارسال هم نشده.

داستان از جایی شروع می‌شود که این نامه‌ها در یک اقدام غیر منتظره به دست صاحبان‌شان می‌رسد و زندگی لارا را دچار هرج و مرج می‌کنند…

آیا لارا می‌تواند عشق واقعی را در گذشتۀ خود پیدا کند؟

 

 

رمان The Fault In Our Stars پرفروش‌ترین رمان‌های عاشقانه خارجی

با پیشرفت علم پزشکی میزان بهبود در بیماران سرطانی بسیار افزایش یافته است اما هزل گریس با یک نمونۀ بیماری نادر از سرطان ریه دست و پنجه نرم می‌کند و بسیار افسرده و هر لحظه منتظر مرگ است اما به اصرار خانواده‌اش در جلسه‌ای که برای افراد سرطانی است شرکت می‌کند و با پسری به نام آگوستوس واترز آشنا می‌شود و حس جدیدی را تجربه می‌کند ولی دست سرنوشت مسیر دیگری را برای آن‌ها رقم می‌زند…

این اثر جان گرین نویسندۀ برتر که برندۀ جایزۀ جاه‌طلبانه‌ترین و دلهره‌آور‌ترین کتاب که هنوز هم درخشان،هیجان انگیز و در عین حال غم‌انگیز‌ترین اثر در بین ۱۰۰ رمان برتر همۀ زمان‌ها است شناخته شده.

 

رمان The Wedding Date پرفروش‌ترین رمان‌های عاشقانه خارجی

بدون شک متعجب خواهید شد اما واقعا داستان از یک روز کاری و قطع برق در آسانسور شروع می‌شود.

هنگامی که دو نفر برای گذراندن وقت مجبور به صحبت با هم هستند.

الکسا مونرو که به تازگی در رابطه‌اش به مشکل خورده درخواست عجیب درو نیکلس که با او به جشن عروسی نامزد قبلیش به عنوان نامزد جدیدش برود را قبول می‌کند.

با اینکه به نظر این سفر برای سرگرمی است و با یک دروغ شروع می‌شود اما سرآغاز یک داستان رمانتیک و کمدی است و همین باعث شده که این کتاب جاسمین گیلوری یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها به شمار برود.

رمان Me Before You پرفروش‌ترین رمان‌های عاشقانه خارجی

این داستان توسط یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان کتاب‌های نیویورک تایمز که با توصیف‌های غیرمنتظره و قلمی مملو از عشق دل میلیون‌ها انسان را در کتاب‌های “من قبل از تو”، “من بعد از تو”و”همچنان من”برده است نوشته شده.

در این رمان عاشقانه جدید که یک فیلم تماشایی هم از آن ساخته شده روایت داستان لوییزا کلارک یک دختر معمولی با سبک زندگی متوسط اما پر از رویا و روحیۀ شاد است که به تازگی شغل مورد علاقۀ خود را از دست داده و بعد از تلاش‌های بسیار مجبور به پرستاری از یک جوان ثروتمند که در یک تصادف تمام زندگی خود را باخته و قصد دارد ظرف ۶ ماه آینده خودکشی کند می‌شود.

در ادامۀ داستان و با شکل گرفتن علاقه، لوییزا در تلاش است که به ویل امید به زندگی را برگرداند. Me Before You دو نفری که از هر لحاظ با هم متفاوت هستند را به هم وصل می‌کند.

آیا شما برای خوشحالی و خوشبختی عشقتان حاضرید که از خودتان هم بگذرید؟

آیا در آخر عشق پیروز می‌شود؟

رمان One Day In December پرفروش‌ترین رمان‌های عاشقانه خارجی

لاری از آن دسته افرادیست که عقیده دارد عشق در یک نگاه به وجود نمی‌آید اما در یک روز برفی از پشت شیشۀ اتوبوس پسری را می‌بیند و یک لحظه و یک نگاه کافی بود تا لاری طی یک سال تمام ایستگاه‌های اتوبوس، کافه‌ها و کل شهر لندن را به دنبال او بگردد.

اما در شب کریسمس وقتی که لوری به مهمانی دوست ده ساله‌اش سارا دعوت می‌شود به طور اتفاقی مجدداً آن پسر را می‌بیند و جالب‌تر آن که سارا او را به عنوان نامزد خودش معرفی می‌کند!

داستان دو شخص، ده سال دوستی و یک عشق فراموش نشدنی.

آیا این عشق به فرجام خواهد رسید؟

 

رمان The Girl You Left Behindپرفروش‌ترین رمان‌های عاشقانه خارجی

بار دیگر جوجو مویز نویسندۀ بهترین کتاب داستان و رمان، قصه عشق و جدایی را به طرز ماهرانه‌ای از دو بعد زمانی از جنگ جهانی اول فرانسه تا امروز لندن به هم متصل کرده است.

داستان یک نقاشی از زنی خود ساخته به نام سوفی لفور که توسط همسرش که به جنگ رفته به او هدیه داده شده ولی به دست یک سرباز دشمن افتاده!

تقریبا یک قرن بعد نقاشی سوفی در خانه لیو که توسط همسرش که به تازگی مرده و به عنوان هدیۀ عروسی به او داده و یادآور یک عشق از دست رفته است.

بعد اینکه یک موقعیت اتفاقی ارزش اصلی نقاشی را مشخص می‌کند آیا لیو موفق می‌شود که با مرور داستان سوفی نقاشی را حفظ کند؟

 

همیشه گفته‌اند که نامه‌های عاشقانه ممکن است به بمب‌های ساعتی تبدیل شوند؛ حالا شما در نظر داشته باشید که یک رمان عاشقانه به طور حتم یک نارنجک بدون ضامن است که در دریای افکار شما برای ساعت‌ها و یا حتی سال‌ها شناور خواهد ماند.

شما می‌توانید برای خرید کتاب از سایت گاج مارکت اقدام کنید و از خواندن یک عاشقانه خوب لذت ببرید.

 


مترجم: عارفه حقیقی

منابع: goodreads / rd

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.