معرفی مجموعه کتاب‌های شاه کلید

0

مجموعه کتاب‌های انتشارات کلاغ سپید از مقطع پیش‌دبستانی تا متوسطه دوم در سه گروه ۴۰ قدم، شاهکار و شاه کلید تألیف می‌شود. مؤلفان سری کتاب‌های شاه‌‌کلید انتشارات کلاغ سپید، با تکیه‌ بر انواع جدول و تمرین‌های متنوع، دانش‌آموز را برای مطالعه و یادگیری مبانی درسی تشویق می‌کنند. نکات آموزشی مجزا در هر بخش از کتاب، دانش‌آموز را  قدم‌ به‌ قدم در یادگیری عمیق و مفهومی مطالب درسی همراهی کرده و در ادامه با درج پرسش و پاسخ‌های تألیفی، مهارت او را در پاسخ‌گویی به تمرین‌ها و امتحانات ساده و پیشرفته تقویت می‌کند. شاه‌ کلید در هر پایه، تمامی کتاب‌های درسی را دربردارد و در هر کتاب به بررسی پرسش‌های کتاب درسی و تکمیل آن‌ها با پرسش و پاسخ‌های تألیفی می‌پردازد.

مجموعه کتاب های کلاغ سپید

این کتاب‌ها با هدف آموزش و راهنمای تمامی کتاب‌های درسی و همچنین رفع اشکالات و ابهامات دانش‌آموزان در حل سوالات و تمرین‌های کتاب درسی در تمامی مقاطع تحصیلی تولید شده است. مهم‌ترین ویژگی کتاب‌های شاه‌کلید، پاسخ‌گویی به‌تمامی سؤالات، فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب درسی است. این کتاب به‌عنوان یکی از مرجع‌های استاندارد و قابل‌‌ قبول در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است.

مجموعه کتاب‌های شاه‌کلید از مقطع اول تا دوازدهم برای تمامی دروس تألیف شده است. این کتاب‌ها در تمام طول سال تحصیلی توسط دانش‌آموزان قابل استفاده است.

 

خرید کتاب های شاه کلید از گاج مارکت

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.