گاج ناشر دریافت‌کنندهٔ تندیس کارآفرین اشتغالزای کشور در سال ۱۳۹۸

یازدهمین جشنواره سالانه تجلیل و تکریم از کارآفرینان برتر و مدیران اشتغالزای کشور شامگاه شنبه ۲۶ بهمن در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

0

انتشارات بین‌المللی گاج در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در حوزهٔ آموزش و با هدف توسعه عدالت آموزشی و ایجاد فرصت‌های آموزشی برابر آغاز نمود؛ و در حال حاضر به عنوان پرتیراژترین ناشر کشور مشغول فعالیت می‌باشد.

گسترهٔ فعالیت ما از مقطع کودک تا دکتراست و در این راستا بیش از ۱۵۰۰ عنوان کتاب تولید نموده‌ایم. برای تولید این تعداد عناوین که در شمارگان سالیانه بیش از ۱۰/۰۰۰/۰۰۰جلد به چاپ می‌رسند، بیش از ۱۵۰۰ مؤلف و ویراستار و قریب به ۵۰۰۰ کارمند اداری در بخش‌های مختلف و ۳۰۰۰ نمایندگی و عوامل توزیع مشغول فعالیت هستند.

همکاران ما در بخش تولید محتوا موفق شدند برای اولین بار در ایران اقدام به تأسیس ساختمان تألیف نمایند که در آن مؤلفان و ویراستاران به صورت کاملاً حرفه‌ای مشغول تألیف کتاب‌های آموزشی می‌باشند و در حقیقت شغل اول این عزیزان تألیف می‌باشد و تدریس شغل دوم ایشان می‌باشد.

در یازدهمین جشنوارهٔ تقدیر از کارآفرینان برتر که در تاریخ ۹۸/۱۱/۲۶ در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما با شرکت کارآفرینان برتر در حوزه‌های مختلف برگزار گردید، انتشارات بین‌المللی گاج در حوزهٔ آموزش موفق به دریافت تندیس کارآفرین اشتغالزای کشور گردید.

خرسندیم که امسال نیز با حمایت‌های شما عزیزان توانسته‌ایم گاجی توانمندتر از گذشته بسازیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.