با Lumosity به راحتی حافظه‌ی خود را تقویت کنید

0

شاید کمتر بازی و اپلیکیشنی با هدف رشد و ارتقای ذهن و فکر انسان ساخته شده باشد، اما اپلیکیشن Lumosity توانسته در چند سال اخیر به کمک بازی‌های کوچک و جذاب خود به یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین اپلیکیشن‌های تلفن‌های همراه در این زمینه تبدیل شود.

این اپلیکیشن محبوب توانسته نظرات و امتیازات مثبتی را از سوی کاربران و مارکت‌های معروف به نام خود ثبت کند. کمپانی Lumosity توسط دکتر مایکل اسکنلون، (فارغ التحصیل رشته‌ی عصب شناسی در مقطع دکتری از دانشگاه استنفورد) تأسیس شده است. این کمپانی در زمینه‌ی یافتن راهکارهایی به منظور افزایش سطح هوش و بهبود حافظه‌ی افراد فعالیت می‌کند. استودیو Lumos Labs  اپلیکیشن Lumosity را در سال ۲۰۱۴ برای دستگاه‌های اندروید و iOS طراحی و روانه‌ی بازار کرد.

این اپلیکیشن محیط کاربری بسیار ساده و کاربرپسندی دارد و شامل بازی‌های مختلف فکری و جذاب با درجه سختی متفاوت است که توسط محققان و روان‌شناسان طراحی شده و بر طبق ادعای سازنده‌ی آن چنانچه فردی چند دقیقه از روز را به انجام یکی از آنها بپردازد، می‌تواند باهوش‌تر، زیرک‌تر و از نظر فکری شاخص‌تر از دیگران شود! بازی‌ها نیز به صورت طبقه بندی شده عرضه می‌شوند و از سطوح پایه و ابتدایی آغاز و به سطوح پیشرفته و پیچیده‌تر منتهی می‌شوند تا ذهن فرد را بیشتر و بیشتر درگیر خود کنند.

بخشی هم برای ارزیابی و مشاهده‌ی اطلاعات و امتیازات در برنامه در نظر گرفته شده است که به کمک آن می‌توان عملکرد دقیق مغز را در حل مسائل مشاهده کرد. شما به کمک این اپلیکیشن می‌توانید ذهن و هوش آزادتر و خلاق‌تری داشته باشید تا در طول زندگی خود راه‌های بهتری را برای موفقیت در پیش بگیرید. هم اکنون می‌توانید این اپلیکیشن را از گوگل پلی و اپ استور دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.