نگاهی به بازی Alto’s Adventure؛ یکی از محبوب‌ترین بازی‌های اندروید

0

آلتو را در پیدا کردن دارویی برای مریضی مادرش یاری کنید

بدون شک یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین بازی های چند سال اخیر پلتفرم های اندروید و iOS، ماجراجویی‌های آلتو (Alto’s Adventure) نام دارد. بازی‌ای که توانسته میانگین امتیاز ۴.۶ از ۵ را از مارکت‌های معتبر تلفن‌های همراه کسب کند و لقب یکی از چالش برانگیزترین بازی‌های اندروید را از آن خود کند.

در این بازی مهیج به همراه آلتو و دوستانش می‌توانید سوار بر اسنوبرد از مناظر، کوه‌ها، جنگل‌ها و روستاهای مختلف گذر کنید و از گرافیک بی نقص استفاده شده در بازی لذت ببرید. داستان بازی حول شخصیتی به نام آلتو می‌چرخد که سفری را از سرزمین مادری خود شروع کرده و به دنبال دارویی برای مریضی مادر خود می‌باشد. شما می‌بایست به آلتو کمک کنید تا موانع مختلف و چالش‌های پیش رویش را رد کند تا به هدف خود برسد.

شاید تصور کنید با یک بازی ساده روبرو هستید اما باید گفت سختی‌های بازی زمانی آغاز می‌شود که شما به پرتگاه‌های موجود در بازی می‌رسید، شما باید تمام دقت و تمرکز خود را بکار گیرید تا بتوانید آن‌ها را از پیش روی بردارید. بازی Alto’s Adventure دارای گرافیک دو بعدی بسیار جذابی بوده و سیستم رنگ آمیزی این بازی شما را تا مدت ها مجذوب خود خواهد کرد. بازی Alto’s Adventure را دانلود کنید از مراحل مختلف این بازی عبور کنید، امتیاز ثبت کنید و ساعت‌ها از گیم پلی و داستان این بازی لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.