هندسه دهم چهل قدم به‌زودی منتشر می‌شود

0

کتاب «۴۰ ‌قدمِ هندسه دهم» اولین کتاب از مجموعه کتاب‌های آموزش جامع و ریز طبقه‌بندی شده‌ دروس دوره دوم متوسطه تحت عنوان «مجموعه کتاب‌های۴۰ ‌قدم» است که به زودی منتشر می‌شود و در اختیار دانش‌آموزان و آموزگاران گرامی قرار می‌گیرد. این مجموعه کتاب‌ها پاسخی کامل به نیاز همه دانش‌آموزان برای دسترسی به کتاب‌های کمک آموزشی جدید در راستای تغییرات نظام تحصیلی کشور در سال‌های اخیر هستند. ویژگی بی‌نظیر این کتاب‌، ساختار منظم و هدفمند آن‌ بر مبنای آموزش ریز طبقه‌بندی شده‌ تمام مطالب و نکات کتاب‌های درسی در قالب ۴۰ گام آموزشی به همراه بیش از ۱۱۰۰ تمرین و تست چهارگزینه‌ای بوده که با در نظر گرفتن نیازهای آموزشی تمام سطوح دانش‌آموزی در کل مدارس کشور است.

مولفین کتاب‌های ۴۰ قدم بر اساس چهارچوب‌های تعریف‌شده و با الگو قراردادن کتاب‌های درسی جدید، هر کتاب را در چهل بخش آموزشی شامل درسنامه‌های کامل و مفهومی، مثال‌های تشریحی در متن درسنامه و مثال‌های چهارگزینه‌ای در پایان هر قدم، به طور کامل و حرفه‌ای طبقه‌بندی کرده و مطالب درسی کتاب‌های دوره دوم دبیرستان را به شیوایی و با ضرب‌آهنگی مطلوب آموزش داده‌اند‌ و در پایان هر قدم با طراحی تمرین‌های چهارگزینه‌ای، امکانِ تکرار و مرور نکات آموزشی را برای دانش‌آموزان فراهم کرده‌اند. همچنین در انتهای هر چند قدم، تعداد زیادی تست‌های تألیفی و تست‌های کنکورهای سراسری با مفاهیم درسی وابسته به هم و مکمل یکدیگر آورده‌ شده تا دانش‌آموزان کوشا با تجزیه و تحلیل این تست‌ها بتوانند توانایی و دانشی را که از طریق مطالعه درسنامه و حل مثال‌ها و تمرین‌ها به دست آورده‌اند، به طور جدی در محک آزمون قرار دهند. پاسخ‌های تشریحی تمرین‌های پایان هر قدم و تست‌های مرور قدم به طور مفصل همراه با توضیحات کافی و با نثری روان در پایان کتاب نگاشته شده است. مکمل این بسته آموزشی، اپلیکیشن کلاغ‌ سپید است. مولفین این کتاب‌ها برای تکمیل ساختار بی‌نظیر این مجموعه، با بهره‌گیری از امکانات استودیوهای پیشرفته انتشارات بین‌المللی گاج اقدام به تدریس نکات درسیِ ویژه و ارائه ریزه‌کاری‌های خاص برای حل تست‌های پرچالش در قالب فیلم‌های آموزشی نموده‌اند که از طریق اپلیکیشن رایگان کلاغ سپید در دسترس افراد قرار دارد.

این ساختار به‌هم‌پیوسته و منسجم آموزشی به همراه دانش، هنر، تجربه و تلاش‌ پیوسته همکاران ما در این واحد منجر به تولید کتاب‌هایی شده که در آن‌ها نکته ناگفته‌ای باقی نمانده است و بی‌شک در سال‌های پیشِ رو، این مجموعه کتاب‌ها تبدیل به آثاری ماندگار در حوزه تألیف و تولید کتاب‌های کمک آموزشی خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.