Vero‌ به جای Instagram ؟

0

اپلیکیشن جدیدی اخیرا بسیار مورد توجه کاربران اینستاگرام قرار گرفته است و به نظر می‌رسد جایگزینی حرفه‌ای برای اینستاگرام باشد. البته محبوبیت بیش از حد اینستاگرام هیچ‌گاه باعث نمی‌شد که کسی به جایگزینی برای این شبکه‌ی اجتماعی فکر کند. اما اپلیکیشن vero با ویژگی‌های شبیه به اینستاگرام و پوشش دهی برخی از نقاط ضعف آن توانست در طول مدت بسیار کوتاهی به ۳ میلیون کاربر ایرانی و غیر ایرانی دست یابد.

بر خلاف تصورات موجود، vero‌ اپلیکیشن جدیدی نیست؛ بلکه vero، پنج سال پیش توسط ایمان حریری میلیاردر لبنانی پایه‌گذاری شد. این اپلیکیشن در سال ۲۰۱۵ به استورها عرضه شد ولی چون تبلیغاتی برای آن صورت نگرفته بود با استقبال مواجه نشد، اما در چند روز اخیر vero‌ طرفداران بسیاری پیدا کرد و در صدر اپلیکیشن‌های رایگان Google Play و در میان ۸ اپلیکیشن برتر App Store قرار گرفت.

vero یک شبکه‌ی اجتماعی است که برای پلتفرم‌های ios  و Android قابل استفاده است. کاربرد آن به اینگونه است که به کاربران اجازه می‌دهد آنچه را که می‌خواهند در محیطی همانند اینستاگرام اما با ظاهری زیباتر و متنوع‌تر، هرآنچه را که می‌خواهند، منتشر کنند. vero برخلاف اینستاگرام تنها از ویدیو و عکس پشتیبانی نمی‌کند بلکه کاربران می‌توانند لینک، آهنگ، کتاب و مکان مورد علاقه‌ی خود را به اشتراک بگذارند.

یکی از عمده‌ترین مشکلات اینستاگرام که باعث نارضایتی بسیاری از کاربرانش بوده است، عدم نمایش پست‌ها به ترتیب ساعت انتشار آنها است اما vero این مشکل را حل کرده است. یکی دیگر از قابلیت های خوب vero داشتن چهار نوع زنجیره‌ی دوستی است؛ به اینصورت که کاربران می‌توانند محتواهای متنوعی را برای چهار دسته از دوستان شامل دوستان نزدیک، دوستان، آشنایان و فالوورها بر اساس دلخواه خود، به اشتراک بگذارند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.