مجموعه کتاب‌های عیدانه گاج

2

مجموعه کتاب‌های عیدانه‌ گاج با هدف مرور سه‌چهارم مطالب کتاب درسی؛ یعنی هر آنچه که از مهرماه تا اسفندماه فرا گرفته شده، به نگارش درآمده است. این مطالب در قالب روزهای آموزشی تدوین شده؛ به طوری‌که از روز اول تا پایان روز چهارم نیمی از مطالب کتاب درسی مرور شده و در روز پنجم یک آزمون تستی برای جمع‌بندی مطالب وجود دارد. از روز ششم تا نهم نیمه‌ دوم کتاب مرور شده و در روز دهم یک آزمون تستی دیگر برای جمع‌بندی مطالب انجام می‌شود.

در هر روز و برای هر درس بودجه‌بندی مشخصی وجود دارد و سؤالات بر اساس این بودجه‌بندی تهیه شده است.

در پایان کتاب، تابلوی دوران طلایی وجود دارد که با استفاده از آن دانش‌آموزان روند درس خواندن خود را در طول نوروز مدیریت کرده و می‌توانند نتیجه‌ این پیشرفت را در آزمون‌های خود مشاهده کنند.

در ضمن ابتدای هر روز برای هر درس یک کد QR گذاشته شده تا با اسکن آن امکان مشاهده‌ تدریس مربوط به همان درس در وب‌سایت Dr IQ وجود داشته باشد.

هدف از تهیه و تدوین این کتاب مرور مطالب کتاب‌های درسی در ایام نوروز است تا دانش‌آموزان عزیز در فرصت پیش‌آمده مروری بر آموخته‌های خود داشته باشند و آن‌ها را در قالب کتاب‌های عیدانه در بوته‌ آزمایش قرار دهند. دانش‌آموزان می‌توانند با مرور این کتاب نسبت به نقاط ضعف و قوت خود آگاه شده و در جهت رفع نقاط ضعف خود تلاش داشته باشند.

2 نظرات
  1. علیرضا می گوید

    دیروز سفارش دادم پس کی میاد

    1. مدیــر می گوید

      سلام دوست عزیز لطفا با ۶۴۱۹ تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.