بهبود عملکرد باتری در به‌روزرسانی جدید Gear S3

0

ساعت هوشمند samsung gear s3 که با مدل SM-R760 نیز شناخته می‌شود، نسل سوم ساعت‌های هوشمند شرکت سامسونگ است که از طراحی جذاب و امکانات متعددی برخوردار بوده و محبوبیت بالایی در میان طرفدارانش دارد. شرکت سامسونگ با طراحی و عرضه‌ نسل سوم ساعت‌های هوشمند Gear S توانسته جایگاه خوبی در بازار کسب کند.

حال این کمپانی برای ساعت هوشمند خود به‌روزرسانی جدیدی عرضه کرده است. چندی پیش در به‌روزرسانی‌هایی که برای Gear S3  ،Gear S2 و Gear Fit2 عرضه شد، مشکلاتی وجود داشت. یکی از بزرگ‌ترین مشکلات آن مصرف بالای باتری بود؛ بنابراین سامسونگ به‌روزرسانی اصلی خود را متوقف کرد و نسخه تجدید نظر خود را ارائه داد. سامسونگ در به‌روزرسانی جدید خود عملکرد باتری را به طور چشمگیری بهبود بخشید، همچنین اتصالات بلوتوث را نیز پایدارتر کرد و مشکلات اتصال بین ساعت و اسمارت‌فون را برطرف ساخت. حال باید در عمل ساعت هوشمند Gear S3 آزمایش شود تا تأثیر به‌روزرسانی در عمر باتری را متوجه شویم. این به‌روزرسانی با سریال R760XXU2CRC3 ابتدا در ایالات متحده، کانادا و کره‌ جنوبی عرضه شده و به زودی برای تمامی کاربران در دسترس خواهد بود.
اگر شما دارای یک ساعت هوشمند Gear S3 هستید، برای دریافت این به‌روزرسانی می‌توانید به بخش About Gear در زبانه Update Software Gear مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.