افتخاری دیگر برای سریال پرطرفدار بازی تاج و تخت

0

طبق اعلام یکی از مسئولان جشنواره بفتا، جایزه افتخاری امسال این جشنواره به سریال پرطرفدار «Game of Thrones» تعلق خواهد گرفت. سریال «بازی تاج و تخت» این جایزه را برای سهم برجسته آن در عبور از مرزهای تولید و حمایت بی‌سابقه این سریال از صنعت تلویزیونی انگلستان دریافت خواهد کرد. هم‌اکنون عوامل سریال در حال فیلمبرداری فصل هشتم و آخر این سریال در ایرلند شمالی هستند. شبکه «HBO» از هیچ هزینه‌ای برای این فصل دریغ نکرده و به عوامل فصل هشتم به مقدار کافی زمان برای فیلمبرداری فصلی استثنائی داده است. آن‌ها به تازگی ۵۵ شب را برای فیلمبرداری یک صحنه جنگی صرف کردند.

بیانیه‌ای که در باب این جایزه منتشر شده، به شرح زیر است:

“این جایزه برای قدردانی از کار فوق‌العاده همه‌ افراد تیم سریال «بازی تاج و تخت» در ساخت سریالی عالی است. ساخت بهترین سریال درام معاصر کار ساده‌ای نیست. طراحی لباس و فیلمبرداری محصور کننده‌ترین مناظر و گریم همه در راستای ارائه کاری بی‌نقص بوده‌ است. من به نوبه خود این موفقیت بزرگ را به همه تبریک می‌گویم.”

«دنیل بی.وایس» و «دیوید بنیاف» تهیه‌کنندگان سریال نیز در بیانیه‌ای از طرف عوامل تولید و بازیگران اعلام کردند:

“افراد بسیار زیادی برای تولید هر فیلم و سریالی تلاش شبانه‌روزی می‌کنند. این افراد سازندگان، بازیگران، نویسندگان، تهیه‌کنندگان و کارگردانان هستند و لیاقت شناخته شدن و ستوده شدن دارند.”

جشنواره بفتا ۲۰۱۸، در تاریخ ۲۲ آپریل (۲ اردیبهشت ۱۳۹۷) در لندن برگزار خواهد شد. روز گذشته نیز تولد ۷ سالگی سریال جذاب و پرطرفدار بازی تاج و تخت جشن گرفته شد. ۱۷ آوریل ۲۰۱۱ اولین قسمت از این سریال با عنوان «زمستان در راه است» رسما از شبکه «HBO» پخش شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.