کتاب آمارواحتمال یازدهم ریاضی، سری لی‌لی‌پوت منتشر شد

0

داستان «سفرهای گالیور» نوشته جاناتان سوییفت نویسنده ایرلندی، داستان سفر تخیلی ناخدا «لِموئل گالیور» به سرزمینی رؤیایی با آدم‌هایی کوچک و خیال‌گونه است. روایت زندگی آدم‌هایی پرشور و دوست‌داشتنی در سرزمین جادویی لی‌لی‌پوت!

در روایت جاناتان سوییفت از داستانِ شهر لی‌لی‌پوت، گالیور قهرمانِ داستان، همراه با آدم کوچولوها دست خواننده را می‌گیرند و با خود به این شهر جادویی می‌برند تا در روایتی مابین واقعیت و رؤیا، از گنجی بزرگ که در این سرزمین کوچک نهان شده، پرده بردارند.

این داستان زیبا و بسیار جذاب، بنیان طرحی شد برای تولید کتاب‌هایی پرمحتوا در ابعادی کوچک در انتشارات کلاغ سپید، تا این‌بار نه در عالم خیال بلکه در واقعیت، مردان و زنانی بزرگ گرد هم آیند تا دانش‌آموزان مشتاق را همراهی کنند و با خود به سرزمین خیال‌انگیز کتاب‌ها ببرند و داستانی جدیدتر و متفاوت از آنچه تاکنون در کلاس‌های مدرسه یاد گرفته‌اند، برای آنان روایت کنند؛ داستانی شورانگیز از گنج‌های پنهان در کتاب‌ها و شگفتی‌های بر زبان نیامده در کلاس‌ها.

در این طرح ویژه، آموزش کامل تمام نکات آموزشی لازم برای تسلط بر مفاهیم درسی و روش‌های حل تست‌های چهارگزینه‌ای در ساختاری جدید ارائه می‌شود. در این ساختار، آموزش هر نکته با طرح یک سؤال چهارگزینه‌ای کلید می‌خورد و در ادامه در قالب یک بسته‌ آموزشی، نکات و مفاهیم درسی با بیانی روان و گویا آموزش داده می‌شود. در انتها نیز با استفاده از همان نکات، سؤال مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد و پاسخ صحیح آشکار می‌شود. این ساختار ویژه همراه با طراحی خاص صفحات و استفاده هوشمندانه از نشانه‌ها و ترکیب رنگ‌ها، منجر به تولید کتاب‌هایی شده است که به یقین با ذائقه نسل جدید دانش‌آموزان هماهنگ و در میزان یادگیری آنان بسیار مؤثر خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.