استرس را از خود دور کنید

0

حتما شما هم به دلایل مختلف مانند گرفتاری‌های ذهنی و کاری، برنامه‌ فشرده‌ درسی، شب امتحان و … دچار استرس شده‌اید، اما نگران نباشید اپلیکیشن Calm شما را در غلبه بر استرس و رسیدن به آرامش یاری خواهد کرد. این اپلیکیشن به شما در مدیتیشن و داشتن خوابی راحت‌، همچنین آرامش بیشتر کمک کرده و با محیط ساده و امکانات عالی خود خدمات مختلفی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

دوره‌ ۷ و ۲۱ روزه‌ آرامش که به آموزش انجام انواع روش‌های مدیتیشن آسان و عمیق می‌پردازد، برای بهبود کیفیت خواب افراد دوره‌ای هفت روزه در نظر گرفته است. انجام این دوره برای دانش‌آموزان بسیار مفید بوده و به تقویت حافظه و کنترل و بهبود خواب آنها کمک فراوانی خواهد کرد.

هفت جلسه مدیتیشن به مدت ۲ الی ۳۰ دقیقه در این برنامه در نظر گرفته شده که می‌توانید پس از درس خواندن یا زمانی که خسته بودید، آن را اجرا کنید. ۱۶ موسیقی آرامش‌بخش، ۱۰ تصویر زیبا و چشم‌نواز از مناظر طبیعی (که به همراه صدای پس‌زمینه‌ مربوط به آن تصویر، به شما در آرامش ذهن‌تان کمک خواهد کرد)، ۵۰ برنامه‌ مدیتیشن هدایت‌شده برای تمرکز، خلاقیت، انرژی، اعتماد‌به‌نفس، خواب و … از دیگر ویژگی‌های مثبت این اپلیکیشن به شمار می‌رود.

اگر به آرامش بیشتری در هنگام مطالعه، درس خواندن و یا کار نیازمند هستید، اپلیکیشن Calm را از دست ندهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.