مجموعه‌ای عظیم از کتاب‌های آموزشی زبان‌ انگلیسی

0

یادگیری زبان دوم به خصوص زبان انگلیسی در هر مقطعی از زندگی بسیار کاربردی و ضروری است. این زبان به عنوان تنها زبان‌ بین‌المللی و یکی از مهم‌ترین زبان‌های جهان شناخته می‌شود.
فراگرفتن زبان انگلیسی علاوه بر تقویت مغز و افزایش قدرت خلاقیت و نوآوری، در دوران مدرسه و بالطبع مقاطع بالاتر نیز سبب افزایش دانش و پیشرفت در نمرات خواهد شد. تسلط بر این زبان به داشتن آینده‌ای بهتر کمک خواهد کرد؛ چرا که به‌منظور آگاهی از جدیدترین اخبار جهان از طریق سایت‌های مختلف، بهره‌گیری از امکانات تکنولوژیکی از قبیل گوشی‌های هوشمند، کامپیوتر و…و همچنین یافتن به‌روزترین منابع دانشگاهی که اکثراً به زبان انگلیسی هستند، مستلزم یادگیری این زبان است. گفتنی است از هر ۵ نفر ۱ نفر در سراسر جهان به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند؛ به همین منظور جهت سهولت برقراری ارتباط با سایر ملل و فرهنگ‌ها یادگیری این زبان بسیار کاربردی خواهد بود.
گاج‌مارکت به‌منظور تسهیل در دسترسی به منابع آموزشی زبان انگلیسی، بخش جدیدی تحت عنوان “کتاب‌های زبان‌انگلیسی” را به مجموعه کتاب‌های خود افزوده است. با مراجعه به این بخش می‌توانید تمامی کتاب‌های انگلیسی مورد نظر خود را با ۴۰% تخفیف ویژه از گاج‌مارکت تهیه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.