تمامی اخبار جام جهانی را با اپلیکیشن Google Search دنبال کنید

0

در جام جهانی ۲۰۱۸ تمامی اخبار و جزئیات توسط اپلیکیشن Google Search به صورت لحظه به لحظه برایتان به نمایش درخواهد آمد.
با اپلیکیشن Google Search می‌توانید درباره‌ بازی‌ها، تیم‌ها و بازیکنان مورد علاقه‌تان اطلاعات لازم را داشته باشید. در واقع این موضوع تنها به این اپلیکیشن محدود نمی‌شود، بلکه گوگل هر آنچه که درباره‌ جام‌جهانی ۲۰۱۸ نیاز دارید تا بدانید، از طریق تمامی ابزار در دسترس خود در اختیارتان قرار خواهد داد.
علاوه بر مشاهده‌ نتایج با استفاده از اپلیکیشن Search، برای دریافت آخرین اخبار می‌توانید به اپلیکیشن Google News مراجعه کنید. گوگل به زودی قابلیت World Cup Tracker “پایشگر جام جهانی” را به اپلیکیشن News خواهد افزود که توسط آن هر اتفاق مهمی که در بازی‌ها رخ داده است، در قالب ویدئو نمایش داده می‌شود. برای آنکه اخبار به بهترین شکل در اختیارتان قرار گیرد قبل از هر کاری تیم‌های محبوب خود را انتخاب کنید تا از کوچک‌ترین اخبار نیز آگاه باشید.

ناگفته نماند اگرچه می‌توانید از اپلیکیشن Search برای مشاهده نتایج استفاده کنید، برای دریافت آخرین اخبار نیز می‌توانید به اپلیکیشن Google News مراجعه کنید.
گوگل به زودی قابلیت World Cup Tracker «پایشگر جام جهانی» را به اپلیکیشن News خواهد افزود که توسط آن هر اتفاق مهمی که در بازی‌ها رخ داده است، در قالب ویدئو به نمایش گذاشته می‌شود. برای آنکه اخبار به بهترین شکل در اختیارتان قرار گیرد قبل از هر کاری تیم‌های محبوب خود را انتخاب کنید تا از کوچک‌ترین اخبار نیز آگاه باشید.
گوگل اسیستنت نیز می‌تواند کاربردی باشد؛ می‌توانید درباره‌ نتایج نهایی یک بازی خاص از آن سوال کنید و از آن پاسخ بگیرید. در میان تمام ابزارهایی که گوگل برای علاقه‌مندان به فوتبال فراهم کرده، اپلیکیشن Search قطعاً کاربردی‌تر از سایرین محسوب می‌شود. به محض ارائه به روزرسانی، می‌توانید از Google Search برای مشاهده نتایج بازی‌ها، رده‌بندی تیم‌ها، اخبار و جزئیات مرتبط با هر بازیکن استفاده کنید. همچنین ۳۰ دقیقه پس از هر بازی کلیپ‌های بازپخش قابل تماشا هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.