مروری بر هشت اتفاق مهم کنفرانس PlayStation در E3

0

The Last of Us Part II

تیزر استثنایی و پر از هیجان The Last of Us Part II نمایش داده شد. شاید از نظر خیلی‌ها این بهترین بازی در کنفرانس بود و ما فهمیدیم که شکل سالن به خاطر جریان داشتن بازی در محلی به همین شکل است و حتی بعد از پایان این تریلر تماشاگران میخکوب شده بودند.

Ghost of Tsushima

دیدن تریلر از یوتوب

بعد از نمایش تریلر بسیار زیبای The Last of Us Part II شاهد عوض شدن محل کنفرانس بودیم و این بار سالنی زیبا را مشاهده کردیم. حالا نوبت بازی Ghost of Tsushima بودیم که با اولین نمایش گیم پلی خودش همه را به وجد آورده بود.

Call Of Duty:Black Ops4

دیدن تریلر از یوتوب

در تریلر بعدی که نمایش داده شد، شاهد چهار نقشه بازسازی شده برای Call Of Duty:Black Ops4 بودیم.

Resident Evil2

دیدن تریلر از یوتوب

یک تریلر ترسناک نمایش داده شد و به ما نشان داد که بازی محبوب Resident Evil2 برای پلی‌استیشن بازسازی خواهد شد.

Control

دیدن تریلر از یوتوب

تریلری از بازی Control به نمایش درآمد و چیزی که باعث شگفتی همه شد، سازنده این بازی یعنی Remedy بود که بعد از مدت‌ها قرار است برای پلی‌استیشن بازی منتشر کند. تریلری که نمایش داده شد، شباهت‌هایی به بازی قبلی این استودیو یعنی Quantum Break داشت.

Nioh 2

دیدن تریلر از یوتوب

تیزری کوتاه با عنوان Nioh 2 نمایش داده شد.

Death Stranding

دیدن تریلر از یوتوب

حالا نوبت یکی از اسرارآمیزترین بازی‌های تاریخ یعنی Death Stranding بود. باز هم شاهد یک تریلر فوق‌العاده رمزآلود از بازی بودیم. راجع به داستان این بازی نمی‌توان پیش‌بینی کرد. البته در پایان تریلر ما شاهد حضور چندین بازیگر در این بازی بودیم. بازیگرانی همچون نورمن ریداس و مدس میکلسن و لیندسی واگنر را شاهد بودیم.

Spider Man

دیدن تریلر از یوتوب

در پایان نوبت بازی Spider Man بود که یک گیم پلی بسیار سریع و زیبا را شاهد بودیم و آن انتظارات ما را از این بازی بیشتر می‌کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.