IGTV پلتفرم بارگذاری ویدیو در اینستاگرام تا سقف یک ساعت

0

اینستاگرام در رقابت با یوتیوب بالاخره از پلتفرم جدید خود به نام IGTV با قابلیت به اشتراک‌گذاری ویدیو تا سقف یک ساعت رونمایی کرد.
در حال حاضر این پلتفرم جدید به عنوان بخشی از تب‌های اینستاگرام فعالیت می‌کند، اما به زودی اپلیکیشن iOS و همچنین اندرویدی آن برای کاربران این شبکه اجتماعی محبوب منتشر می‌شود. کاربران می‌توانند ویدیوهای عمودی خود را از طریق اینستاگرام و یا وب آپلود کنند و به منابع یا دیگر وب‌سایت‌ها لینک بدهند و از آن به عنوان ابزاری برای تبلیغات خود استفاده کنند. این ویدیوها می‌توانند از ۱۵ ثانیه تا ۶۰ دقیقه متغیر باشند و در حالت عمودی آپلود شوند. در این پلتفرم ویدیوها با حداکثر رزولوشن ۴K با حجم ۳.۶ قابل اشتراک‌گذاری هستند.

در IGTV با توجه به سلیقه کاربران ویدیوهایی به آنها پیشنهاد می‌شود. همچنین امکان کامنت‌گذاری و لایک کردن ویدیوها در این پلتفرم وجود دارد.
این پلتفرم اجازه می‌دهد تا نه تنها تولیدکنندگان محتوای آنلاین و افرادی که از طریق تولید ویدیو در اینستاگرام به شهرت رسید‌اند، بلکه هر کاربری بتواند در اینستاگرام ویدیوهای جذاب خود را تا سقف یک ساعت به اشتراک بگذارد.
در حال حاضر کاربران اینستاگرام قادرند ویدیوهایی به مدت ۱۰ دقیقه آپلود کنند، اما کاربرانی که تعداد زیادی فالوور دارند محدودیتی ندارند و می‌توانند ویدیوی یک ساعته به اشتراک بگذارند.
ناگفته نماند که اینستاگرام همزمان با رونمایی از این سرویس، پس از گذشت هشت سال از مرز ۱ میلیارد کاربر فعال در ماه عبور کرد و توانست آماری فوق‌العاده برای خود به ثبت برساند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.