تازه‌ترین اخبار منتشر شده از اسپین‌آف سریال «Game of Thrones»

0

حدودا یک سال تا پخش هشتمین و آخرین فصل از سریال محبوب و مشهور «بازی تاج و تخت» زمان باقی مانده است. اما سوالی که از هم اکنون در ذهن طرفداران و دنبال‌کنندگان این سریال ایجاد شده این است که، پس از اتمام سریال چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا اسپین‌آفی برای «بازی تاج و تخت» ساخته خواهد شد یا خیر؟

در سالی که گذشت اخبار ضد و نقیضی توسط شبکه HBO در باب اسپین‌آف‌ها، محوریت داستان آنها و تعداد آنها مطرح بوده است. از ۵ اسپین‌آف مطرح شده تاکنون تنها یکی از اسپین‌آف‌ها چراغ سبز را برای شروع فیلمبرداری دریافت کرده است. این اسپین‌آف بدون نام، توسط «جرج آر آر مارتین» و «جین گلدمن» به رشته تحریر درآمده و به گذشته‌های دور دنیای وستروس می‌پردازد. شبکه HBO در باب این اسپین‌آف خلاصه‌ای رسمی منتشر کرده است که در ذیل به آن اشاره خواهیم کرد:

“داستان هزاران سال پیش از رخدادهای سریال «Game of Thrones» اتفاق می‌افتد و در این شرح وقایع گذر دنیا از دوران طلایی قهرمانان به تیره‌ترین زمان تاریخ نمایان خواهد شد. و تنها یک چیز مسلم است: از ترسناک‌ترین رمز و راز‌های تاریخ وستروس تا منشاء وایت واکرها، اسرار شرق تا شمال تا افسانه خاندان استارک…. واقعیت با آنچه تصور می‌کنید فرق دارد.”

هنوز عنوان دقیقی برای این اسپین‌آف انتخاب نشده است. اما طبق گفته «جرج آر آر مارتین» عنوان مدنظر او «Game of Thrones: The Long Night» نام دارد. البته این امکان نیز وجود دارد که سازندگان سریال تصمیم بگیرند تا اسپین‌آف را از سریال اصلی جدا کنند و نامی مستقل برای آن انتخاب کنند. همچنین این احتمال که اسپین‌آف تبدیل به سریالی ۱۰ قسمتی شود نیز وجود دارد. اگر چنین احتمالی به وقوع بپیوندد با توجه به طولانی بودن مدت ساخت، پخش اسپین‌آف به سال ۲۰۲۱ یا حتی تاریخی بعد از آن موکول خواهد شد. با توجه به اینکه اسپین‌آف از روی کتاب خاصی ساخته نمی‌شود نمی‌توان انتظار فصل‌های زیادی را داشت. به علاوه با توجه به موضوع سریال به نظر می‌رسد که می‌توان آن را در یک فصل تهیه کرد. پس این احتمال وجود دارد که اسپین‌آف اول سریال «Game of Thrones» در قالب یک سریال کوتاه ساخته شود.

با استناد به خلاصه منتشر شده از HBO وقایع اسپین‌آف هزاران سال پیش از سریال اتفاق می‌افتد در نتیجه این احتمال بسیار ضعیف به نظر می‌رسد که هیچ یک از بازیگران اصلی سریال در اسپین‌آف حضور پیدا کنند مگر در صورت نگاه و گذری به آینده. باید منتظر بود و دید در روزها و ماه‌های آینده چه اطلاعاتی از اسپین‌آف مورد انتظار طرفداران سریال «بازی تاج و تخت» منتشر خواهد شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.